Zgrany zespół, sprawdzone technologie, bezpłatne konsultacje – to zaledwie kilka z wielu rzeczy, które uczyniły Secret Avenue jednym z najchętniej odwiedzanych salonów urody w Trójmieście. 20 maja świętowano jego 15. urodziny. Wśród gości pojawiła się m.in. Izabela Kierznikiewicz oraz Alicja Walczak. W wydarzeniu wzięła udział także redakcja Zatoki Piękna.

 

Oglądaj relację!

Miniony piątek minął pod znakiem świętowania jubileuszu. 20 maja zespół salonu Secret Avenue w Gdańsku obchodził swoje 15. urodziny. Na gości czekały nie tylko tort i szampan, ale również urodzinowe promocje. Wśród atrakcji zaplanowano konsultacje oraz zabiegi na ciało z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak Body Contour, Endermologie LPG Alliance oraz Exilis. Drzwi salonu, przez cały czas otwarte, nieustannie przekraczały zaprzyjaźnione klientki.

- Salon Secret Avenue lubię przede wszystkim za profesjonalizm, za indywidualne podejście do klienta oraz za poczucie bezpieczeństwa. Uważam, że mało który salon w Trójmieście może się pocieszyć właśnie taką opinią. Ponadto podoba mi się bardzo bogata oferta zabiegów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, dzięki czemu zawsze znajdę coś dla siebie w danym okresie – mówiła Dominika Gorczyńska, gość eventu z okazji 15. urodzin Secret Avenue.

Na miejscu była także redakcja Zatoka Piękna, dzięki czemu udało nam się porozmawiać tak z gośćmi, jak i pracownikami Secret Avenue. - Jest to na pewno szczególny dzień, szczególnie dla nas pracowników. Myślę, że również dla klientek. Możemy się razem cieszyć przez te wszystkie lata z naszego sukcesu i wspólnych chwil spędzonych razem – powiedziała Alicja Kinder, kosmetolog Secret Avenue.

Instytut Urody Secret Avenue w Gdańsku buduje zespół specjalistów, stawiający na nieustanny rozwój. W salonie stale pojawiają się nowości, a klientki, zanim zdecydują się na konkretne technologie, mogą liczyć na bezpłatne konsultacje czy obserwację zabiegów pokazowych podczas dni otwartych. Zarówno zabiegi, jak i pielęgnacja poprzedzane są dokładną analizą potrzeb, dzięki czemu codziennością jest tu spersonalizowana oferta najnowocześniejszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Za sukces tego miejsca odpowiada nie tylko portfolio zabiegowe salonu, ale przede wszystkim doświadczeni i życzliwi specjaliści, którzy swoją wiedzą oraz umiejętnościami gwarantują tak skuteczność zabiegów, jak i rodzinną atmosferę w salonie. - Do Secret Avenue trafiłam dzięki szkoleniom, jakie miałam przyjemność odbyć. Bardzo się cieszę, że jestem częścią tego zespołu, ponieważ spotkał mnie tutaj pełen profesjonalizm oraz rodzinna atmosfera – przyznała Natalia Łozowska, linergistka Secret Avenue.

Urodziny Instytutu Urody Secret Avenue świętowała także aktorka Alicja Walczak. - Z okazji 15. urodzin salonu Secret Avenue życzę wszelkiego dobra, obfitości, piękna przede wszystkim i aby wszystkie kobiety, które będą korzystały z zabiegów, mogły czuć się piękne, zadbane, docenione – powiedziała.

Zobacz również: FOTORELACJA z 15. urodzin Secret Avenue