1 / 24

Z okazji Dnia Zakochanych Secret Avenue The Beauty Institute w Gdańsku przygotowało dla swoich klientek i klientów wyjątkowy dzień pełen miłości i walentynkowych atrakcji.

Każda osoba, która odwiedziła tego dnia salon przy ul. Partyzantów 3 w Gdańsku, mogła wylosować jeden z wielu fantastycznych prezentów ukrytych w balonowych sercach, m.in. uwielbiany przez Panie botox do rzęs i brwi, transbukalny masaż odmładzający, maskę Secret Avenue czy rzęsy na pasku "No Angel".

Nie zabrakło też słodkich wypieków w kolorze miłości. Donaty, cake popsy i makaroniki w towarzystwie czerwonych róż i szampana nie tylko pobudzały zmysł wzroku, ale też smakowały wyśmienicie. Ale to nie koniec atrakcji. Na walentynki z „Secret Love” została zaproszona również redakcja Zatoki Piękna. W obiektywie naszej fotograf Olgi Khariny powstały piękne pamiątkowe zdjęcia, które możecie obejrzeć w fotogalerii. Na kilku z pewnością rozpoznacie fantastyczne kosmetolożki Secret Avenue, a także influencerkę Agnieszkę Westfal Jaroszewicz.

To nie pierwszy raz kiedy Secret Avenue The Beauty Institute przygotowało niespodzianki i specjalną ofertę dla swoich klientek. A wiemy, że już szykują kolejne z okazji Dnia Kobiet. 

Secret Avenue The Beauty Institute w Gdańsku to salon kosmetyczny, w którym możecie skorzystać z kompleksowych usług kosmetycznych oraz zasięgnąć fachowych porad z zakresu pielęgnacji. Więcej o zabiegach na twarz i ciało na stronie secretavenuesalon.pl