1 / 36

W sobotę 11 maja mieliśmy okazję uczestniczyć w Dniu Otwartym z okazji 12 urodzin Secret Avenue The Beauty Instytut w Gdańsku. Na wspólne świętowanie przybyło wiele znakomitych kobiet show-biznesu m.in. Izabela Kierznikiewicz, Olga Tarasiuk, Marzena Bielarz Miss Donatella oraz wiele zadowolonych klientek.

 

Na urodzinach panowała znakomita atmosfera, nie zabrakło urodzinowego tortu i wyśmienitego szampana. - Jestem bardzo wdzięczna wszystkim za przybycie, wszystkim naszym klientkom, moim pracownikom. W imieniu swoim i Ady dziękujemy, bo to ludzie tworzą to miejsce - powiedziała na wstępie Sandra Ruszkowska, manager Secret Avenue.

Przez cały dzień prezentowane były pokazowe zabiegi, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Widać było, że Panie wręcz chłonęły nowinki podczas każdej prezentacji: Endermologia LPG Alliance, zabieg Exilis, zabieg HIFU, Plasma Jett, Radiofrekwencja mikroigłowa, Secret Ideal Skin&Contour, przedłużanie rzęs Secret Lashes, Karboksyterapia medyczna, Hydroimpact.

To była doskonała okazja przyjrzeć się bliżej nowoczesnym technologiom i skorzystać z atrakcyjnej urodzinowej promocji, nawet do 50% na poszczególne zabiegi. 

Więcej o prezentowanych technologiach i zabiegach, a także rozmowa z Sandrą Ruszkowską, manager Secret Avenue w naszej relację wideo!

 

Oglądaj relację z 12 urodzin Secret Avenue!