1 / 25

20 maja swoje 15 urodziny świętował gdański salon Secret Avenue. Wśród gości pojawiła się m.in. Izabela Kierznikiewicz oraz Alicja Walczak. W wydarzeniu tradycyjnie już wzięła udział redakcja Zatoki Piękna. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Na gości czekały nie tylko tort i szampan, ale również urodzinowe promocje. Wśród atrakcji zaplanowano konsultacje oraz zabiegi na ciało z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak Body Contour, Endermologie LPG Alliance oraz Exilis. Drzwi salonu, przez cały czas otwarte, nieustannie przekraczały zaprzyjaźnione klientki.

Instytut Urody Secret Avenue w Gdańsku buduje zespół specjalistów, stawiający na nieustanny rozwój. W salonie stale pojawiają się nowości, a klientki, zanim zdecydują się na konkretne technologie, mogą liczyć na bezpłatne konsultacje czy obserwację zabiegów pokazowych podczas dni otwartych. Zarówno zabiegi, jak i pielęgnacja poprzedzane są dokładną analizą potrzeb, dzięki czemu codziennością jest tu spersonalizowana oferta najnowocześniejszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Za sukces tego miejsca odpowiada nie tylko portfolio zabiegowe salonu, ale przede wszystkim doświadczeni i życzliwi specjaliści, którzy swoją wiedzą oraz umiejętnościami gwarantują tak skuteczność zabiegów, jak i rodzinną atmosferę w salonie. 

Zobacz również:

RELACJA WIDEO Z 15. URODZIN SECRET AVENUE