Rzęsy, jako oprawa dla oczu, wymagają odpowiedniego podejścia. Ich stylizacja wymaga umiejętności, nad którymi instruktorki Secret Lashes z całego kraju pracowały podczas styczniowego szkolenia Secret Effects. 

 

Topowe instruktorki Secret Lashes i nowości w modelowaniu rzęs połączone z analizą kolorystyczną - ostatnia sobota stycznia była dniem pełnym nowej wiedzy i wrażeń. To właśnie 28 stycznia w Hotelu Grano w Gdańsku odbyło się szkolenie Secret Effects dla zaawansowanych instruktorek Secret Lashes. Spotkanie składało się z części teoretycznej, poprowadzonej przez instruktorki Secret Lashes Academy oraz praktycznej z udziałem uczestniczek szkolenia.

 

Oglądaj relację wideo

 

- Marka Secret Lashes nieustannie się rozwija. Z tego powodu spotkałyśmy się tutaj całym teamem Secret Lashes oraz wszystkimi instruktorkami z Polski, aby poszerzyć nasze umiejętności - powiedziała Oliwia Szczepańska, instruktor Secret Lashes Academy. Uczestniczki wykonywały stylizacje na modelkach, dobierając je indywidualnie zgodnie z nowymi trendami. Efektem szkolenia były nie tylko pięknie wykonane prace czy certyfikaty, jakie wręczono instruktorkom, ale i przekazanie wiedzy na temat analizy kolorystycznej.

- Szkolenie Secret Effects jest to szkolenie dedykowane stylistkom zaawansowanym, które już tworzą aplikacje wolumetryczne. Są to obecnie najmodniejsze i wiodące prym wśród stylizacji rzęs modelowania: efekt eyelinera, strzałki, foxy, efekt Kim, whisky, efekt mokrych rzęs oraz efekt ombre. Na tym szkoleniu nie zabraknie również analizy kolorystycznej, tak, aby każda kursantka wiedziała, jak pracować z kolorami - podkreśliła Dominika Gorczyńska, instruktor Secret Lashes Academy.

Szkolenie Secret Effects zgromadziło instruktorki z całego kraju, które zgodnie przyznały, że było ono potrzebne nie tylko dla zdobycia nowych umiejętności, ale i poznania aktualnych trendów w modelowaniu rzęs. Jak zwróciła uwagę Pamela Siejak-Kwiatkowska z Łodzi, spotkanie zaawansowanym stylistkom pozwala się rozwinąć. Instruktorki doceniły również nowe metody stylizacji i nowe efekty będące trendem obecnego sezonu.

- Cenimy sobie to, że marka Secret Lashes zorganizowała takie szkolenie dla swoich instruktorów, wprowadzając nowe metody stylizacji rzęs oraz nowe efekty, które są trendem tego sezonu - oceniła Patrycja Chylińska z Warszawy.

- Polecam to szkolenie zwłaszcza dla osób zaawansowanych, które już dużo umieją, ale chciałyby się nauczyć najnowszych trendów - dodała Agnieszka Breitenbach ze Stuttgartu.

Materiał powstał we współpracy z Secret Lashes