Przez ponad 25 lat obecności na trójmiejskim rynku dała się poznać przedstawicielom różnych pokoleń. Dziś natomiast przyjmuje już nie tylko w gabinetach stomatologicznych, ale również w Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection. Poznajcie Curodental – położoną w centrum Gdańska klinikę, do której udaliśmy się z wizytą.

 

Oglądaj FOTORELACJĘ!

 

Uśmiech jak z katalogu, zdrowe zęby, a do tego gładka skóra – w gdańskiej klinice Curodental króluje podejście holistyczne. Zdrowie jest tu bezpośrednio połączone z urodą, a w leczeniu – zamiast obietnic wielkich przemian w jeden dzień – stawia się na jakość. Dbałość o szczegóły, połączona z szeroką ofertą zabiegów i lokalizacją samej kliniki sprawiają, że w Centrum Stomatologicznym Curodental leczą się całe rodziny, a niektórzy pacjenci powracają tu od 20 lat, natomiast jeszcze inni – aby tu dotrzeć, wsiadają w samolot.

 

Pacjenci nawet z Norwegii

Czym klinika Curodental zaskarbiła sobie uznanie pacjentów? Przychodząc do pracujących tu specjalistów, mogą oni na pewno liczyć na empatię. Zabiegi przeprowadza się tu w znieczuleniu, a kiedy jest to konieczne, lekarz stara się przygotować pacjenta także psychicznie. Same procedury dobierane są natomiast indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i możliwości. Klinika oprócz stomatologii zachowawczej oferuje też leczenie endodontyczne, czyli kanałowe, leczenie przyzębia, leczenie protetyczne, zakładanie implantów, ortodoncję oraz leczenie chirurgiczne.

- Curodental to klinika z długoletnią tradycją, w znakomitej lokalizacji. Duża baza hotelowa, mała odległość od lotniska, bliskość teatrów, restauracji i centrów handlowych przyciągają także turystów z zagranicy, którzy korzystają z całego szeregu oferowanych przez nas zabiegów, od stomatologii zachowawczej, przez ortodoncję, po implanty – mówi nam dr Alicja Nowicka. Wśród pacjentów zagranicznych przybywa przede wszystkim tych z Norwegii, którzy do Curodental wracają na regularne wizyty.

Dr Alicja Nowicka, Curodental
Dr Alicja Nowicka, Curodental / fot. Olga Kharina

 

Piękny uśmiech w każdym calu

Od niedawna ofertę kliniki Curodental uzupełnia medycyna estetyczna. Centrum Medycyny Estetycznej Medi Perfection to jednak nie tylko leczenie bruksizmu i uśmiechu dziąsłowego, ale także liczne zabiegi z wykorzystaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego. - Aktualnie skupiamy się na ostrzykiwaniu. Chcemy naszych pacjentów stomatologicznych przekonywać, że leczniczo można też się wspierać medycyną estetyczną. Na przykład zgrzytanie zębami można leczyć nie tylko ortodontycznie, nie tylko szyną relaksacyjną, którą zakłada się na noc, ale też botoksem – mówi Agnieszka Nowicka, manager kliniki.

Wśród zabiegów wykonywanych w Medi Perfection nie brakuje korekcji kształtu nosa, modelowania ust czy liftingu wolumetrycznego. - Współpracujemy z fantastycznym lekarzem medycyny estetycznej, dr Wojciechem Sielskim, który wykonuje u naszych pacjentów zabiegi związane z medycyną estetyczną. Chcemy się rozwijać w tym kierunku, wprowadzać coraz więcej zabiegów – dodaje Agnieszka Nowicka. Patrząc na zaplecze chirurgiczne i własny sprzęt sterylizujący, jakimi dysponuje klinika Curodental, o jakość i bezpieczeństwo można być spokojnym wybierając tak leczenie stomatologiczne, jak i zabiegi estetyczne.

Dr Alicja Nowicka z zespołem Asystentek Stomatologicznych
Dr Alicja Nowicka z zespołem Asystentek Stomatologicznych / fot. Olga Kharina

 

Partnerem fotorelacji jest Pomorskie PRESTIGE - >> pomorskie-prestige.eu

Więcej o klinice Curodental ->> curodental.com