Icoone to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało. Najnowszy model Icoone Laser Med 2 skutecznie likwiduje cellulit, miejscowo zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Zabiegi są nie tylko nieinwazyjne, bezbolesne, ale też przyjemne, na co zwracają uwagę zarówno lekarze, jak i kosmetolodzy z warszawskich klinik medycyny estetycznej oraz salonów urody: Touch of Art Permanent Beauty, OT.CO Clinic, Bellderma. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

 

Oglądaj zabiegi Icoone Laser 2

 

Opinie ekspertów:

Ewa Lisowska-Szczypka, właścicielka Touch of Art Permanent Beauty

- Urządzenie Icoone Laser Med 2 zachwyciło mnie od samego początku. Moim celem był wybór nowoczesnych technologii, które dadzą szybki efekt. Oprócz działania na tkankę tłuszczową i cellulit, zabieg wprowadza w stan relaksu. Dlatego był must have w moim gabinecie Touch of Art Permanent Beauty. Nasi klienci pragną przede wszystkim wymodelować sylwetkę, ale także bardzo istotną rolę odgrywa tutaj drenaż limfatyczny, którego dłonie ludzkie nie są w stanie wykonać tak precyzyjnie. Urządzenie posiada także małe głowice do opracowania twarzy, dekoltu lub np. blizn. Jest to bardzo dobre przygotowanie obszaru do zabiegów mikronakłuwania lub lasera. Obecnie nie ma urządzenia tego typu, które byłoby tak skuteczne i intensywne w działaniu na tkankę.

Icoone Laser 2
Ewa Lisowska, Szczypka, Touch of Art Permanent Beauty

 

Dr n. med. Katarzyna Osipowicz, OT.CO Clinic 

- W OT.CO Clinic zdecydowaliśmy się na zakup nowości Icoone Laser Med. Urządzenie to jest doskonałe dla kobiet borykających się z problemem lipodemii, jak również dla kobiet w ciąży, ponieważ doskwiera im w pewnym momencie obrzęk limfatyczny. Urządzenie to daje nam bardzo dobre efekty. Możemy uzyskać zarówno poprawę konturów w obrębie naszego ciała, ale również pozbyć się nadmiaru wody, czy też obrzęków, które utrudniają nam normalne funkcjonowanie. Specjalnie zaprojektowane głowice robo twins w urządzeniu Icoone pozwalają nam zakwalifikować kobiety tuż po ciąży. Ich mały rozmiar oraz precyzja pozwala nam wykonywać zabiegi nie tylko na ciało, ale również opracowywać blizny np. po cięciu cesarskim, co pozwala kobiecie szybciej wrócić do formy.

Lek. med. Piotr Turkowski, OT.CO Clinic

- Icoone Laser Med. 2 świetnie stymuluje skórę po zabiegach liposukcji. Mamy swoją autorską metodę, która w połączeniu z masażem limfatycznym daje spektakularne efekty, jeżeli chodzi o rehabilitację pozabiegową. Pozwala pozbyć się obrzęków pozabiegowych, które po każdym zabiegu liposukcji występują naturalnie, jak również dodatkowo stymuluje skórę do jej przebudowy i odbudowy po zabiegach.

Icoone Laser 2
Dr Katarzyna Osipowicz, lek. med. Piotr Turkowski, OT.CO Clinic

 

Dr Oksana Zarewycz-Skórka, specjalista dermatolog Bellderma

- Icoone to nie tylko modelowanie sylwetki, to nie tylko wspomaganie wszystkich programów odchudzania, to też dużo programów medycznych, leczniczych. Zabiegi, które są przeznaczone do rozluźnienia mięśni, do zwalczania lokalnego bólu, np. związanego z wysiłkiem fizycznym lub nadwyrężeniem mięśni. Kolejne wskazanie, które często się spotyka, to są obrzęki lokalne w okolicy oczu (jak najbardziej zaczynamy od masażu limfatycznego tych okolic, drenaż okolicy oka) oraz podwójny podbródek. Jednym z częstych zabiegów, które wykonujemy nowym urządzeniem Icoone Laser Med. 2 w klinice Bellderma, to jest zabieg, który polega na liftingu nieinwazyjnym, niebolesnym twarzy. Zabieg jest mało tego że skuteczny, nie trwa długo, ale przede wszystkim relaksuje, więc osiągamy kilka dobrych efektów - dobrze wyglądamy i dobrze przy tym się czujemy.

Icoone Laser 2
Dr Oksana Zarewycz-Skórka, specjalista dermatolog Bellderma

 

Nowa generacja Icoone

Najnowszy model Icoone Laser Med z 2020 roku ma aż o 25% zwiększoną powierzchnię aktywną mikrostymulatorów, co przekłada się na jeszcze większą skuteczność zabiegu. Urządzenie wykorzystuje Multi Mikropęcherzykową Stymulację (M.M.S.A.) i pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Dzięki temu urządzenie ma wiele zastosowań nie tylko w zabiegach ukierunkowanych na pielęgnację i leczenie skóry, lecz także m.in. w  fizjoterapii i medycynie sportowej. Skutecznie likwiduje cellulit, miejscowo zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

 

Roboderm i podwójne głowice

Patent Roboderm pozwala na stymulację tkanki na trzech powierzchniach jednocześnie. Dwa zmechanizowane multistymulatory masujące i zasysające skórę wyposażone są w rolki z mikrootworami. Głowice poruszając się jednocześnie w tym samym obszarze, uzupełniają swoje działanie. Dzięki temu precyzyjnie stymulują skórę na danej powierzchni, docierając do najmniejszych jej fragmentów.

Ponadto mikrootwory w rolkach, nieco większe względem poprzednich wersjach Icoone, sprawiają, że masaż skuteczniej oddziałuje na włókna kolagenowe w skórze właściwej. Ulepszona technologia, wzmacnia efekty zabiegu, przy tym nie rozciąga skóry. Praca głowic wsparta jest przez centralną komorę również operującą podciśnieniem. Jest umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami i dogłębnie oddziałuje na tkankę tłuszczowa. Potrojenie powierzchni stymulacji przyspiesza redukcję komórek tłuszczowych, sprzyja usuwaniu toksyn i zastojów wodnych oraz daje efekt ujędrnienia. Podwójne głowice to aż 21.600 mikrostymulacji na minutę pracy!

 

Dodatkowa moc światła lasera i fototerapia LED

Najnowszym udoskonaleniem, które wykorzystuje Icoone Laser 2 jest skojarzenie mechanicznego działania z biostymulacyjną energią lasera diodowego i światła LED. To znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia skuteczności zabiegów modelujących sylwetkę.

Fala 915 nm lasera diodowego przenika bowiem w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury, przyspieszenie procesu lipolizy, a w efekcie prowadzi do zmniejszenia komórek tłuszczowych. Natomiast światło o długości fali 650nm oddziałuje na  broblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez trwałego uszkodzenia komórek. Fototerapia światłem LED eliminuje obrzęki i stany zapalne. Poprawia krążenie i sprawia, że tkanki są lepiej dotlenione.

 

Bez bólu i przyjemnie

Podczas zabiegu Icoone Laser 2 odczuwalne jest lekkie zasysanie skóry, które może mieć wręcz działanie relaksujące. Zabieg rozpoczyna 20 minutowy drenaż całego ciała wykonany za pomocą multistymulatorów. Potrójna powierzchnia ssąca Icoone Laser sprawia, że głowice łatwo się przemieszczają, bez konieczności wykonywania dodatkowych ucisków. Podnosi to komfort zabiegu nie tylko dla pacjenta, ale i dla operatora urządzenia. Dwie głowice umożliwiają wykonanie symetrycznego masażu po obu stronach ciała. Redukuje on zastoje wody, odblokowuje węzły limfatyczne i przygotowuje skórę do dalszych działań.

Kolejnym etapem jest 10 minutowy program terapeutyczny dobrany do potrzeb pacjenta. Icoone® Laser oferuje lekarzom, kosmetologom i pacjentom 40 programów kosmetycznych dla kobiet, 35 programów kosmetycznych dla mężczyzn oraz 16 programów medycznych, ukierunkowanych na konkretny problem terapeutyczny lub obszar ciała. Do zabiegów modelowania sylwetki wykorzystuje się innowacyjną głowicę Robosolo, która łączy w sobie technologię niezależnie zmechanizowanych rolek z laserem 915nm i światłem LED 650nm. Połączenie to zapewnia wysoką skuteczność w ujędrnianiu skóry, niwelowaniu cellulitu i redukcji złogów tłuszczowych. W wyniku jej działania tkanka otrzymuje 15 600 stymulacji na minutę!

 

Różnice pomiędzy Icoone i Icoone 2:

  • Nowy design: mniejszy, zgrabniejszy, ładne podświetlane logo Icoone
  • Nowy intuicyjny software ułatwiający obsługę, gdzie terapeuta ma rozrysowane i opisane ruchy przy każdym programie
  • Dodatkowa druga głowica Robomini umożliwiająca pracę oburącz tak jak przy głowicach Robotwins
  • 3 dodatkowe mikrokońcówki do zabiegów na twarz- teraz łącznie 6
  • Nowy design głowic zabiegowych
  • o 25% Większa powierzchnia mikrostymulatorów na głowicach Robotwins i Robomini- co przekłada się na większą stymulację układu limfatycznego, układu krążenia  i większy efekt pojędrnienia skóry

Więcej o urządzeniu Icoone Laser Med. 2 na stronie icoone.pl