Akcja „mobilizacja do lata” trwa. Czy można szybko i skutecznie przygotować się na sezon bikini? Odpowiedź jest twierdząca. Aby uzyskać odpowiednie efekty warto skorzystać z zabiegów łączonych. Jak powiedziała nam dr Magdalena Zakrzewska: - Najlepiej sprawdzą się tutaj Endermologia LPG Alliance, która pięknie wymodeluje sylwetkę oraz fala uderzeniowa STORZ Medical, która rozprawi się z cellulitem. Zobaczcie, jak wyglądają oba zabiegi w Klinice Zakrzewscy w Katowicach.

 

Oglądaj zabieg wideo!

 

Eksperci tematu:

Dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska, lekarz medycyny estetycznej

- Endermologia to masaż podciśnieniowy, który mechanicznie stymuluje tkankę do regeneracji, pobudza metabolizm komórek, ale również pobudza lipolizę i to jest efekt, którego oczekujemy. Podczas jednego zabiegu, dzięki nowoczesnej głowicy, jesteśmy w stanie ujędrnić skórę, wygładzić cellulit, zredukować tkankę tłuszczową. 

Jeśli mamy problem z naczynkami czy z wiotkością skóry, nie musimy się obawiać zabiegów przy użyciu technologii LPG Alliance.

Niejednokrotnie pacjenci zadają pytanie: - ile zabiegów jest potrzebnych aby uzyskać optymalny efekt? Nie ma recepty na to, ile konkretnie zabiegów jest wymaganych. Kierujemy się zasadą, że każdy pacjent ma dobrany indywidualny proces leczenia. Dlatego zawsze zapraszamy pacjenta na konsultację kosmetologiczną. Kosmetolog ocenia jakość skóry, dobiera odpowiedni plan i informuje pacjenta, co będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Najlepiej sprawdzają się technologie łączone. Przy łączeniu Endermologie LPG Alliance z falą uderzeniową STORZ Medical jesteśmy w stanie uzyskać zadowalający efekt przy mniejszej ilości zabiegów.

Fala akustyczna w urządzeniu STORZ MEDICAL jako jedyna na rynku dociera na głębokość 5 cm i dzięki temu bardzo dobrze radzi sobie z redukcją miejscową otyłości. Dlatego jeżeli mamy nasilony cellulit i chcemy jednocześnie wygładzić sylwetkę, wysmuklić ją, to najlepiej sprawdzą się te dwie technologie.

Wybierając sprzęt do naszych gabinetów, stawiamy na współpracę z najlepszymi partnerami. Ważne dla nas jest bezpieczeństwo, jakość produktu, certyfikacja, a to wszystko gwarantuje nam współpraca z ITP S.A.

Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager ITP S.A.

- Od wielu lat doradzamy klientom na rynku medycyny estetycznej.  To, na czym najbardziej zależy, żebyśmy byli ich partnerem w doborze technologii. Nasze pobyty na kongresach międzynarodowych, na targach międzynarodowych służą w wyborze najlepszych urządzeń, najbardziej bezpiecznych, najlepszych narzędzi dla ekspertów na rynku polskim. Cieszymy się, że kliniki nam ufają. Cieszymy się, że ta współpraca jest długoletnia. Staramy się, żeby eksperci na rynku polskim mieli najlepsze narzędzia do pracy. Takie, które gwarantują skuteczność i najwyższą efektywność w zabiegach.