Częstym pytaniem, które pada od pacjentów to, czy można wykonać zabieg depilacji w okresie letnim? Czy jest to zabieg również dla mężczyzn? Okazuje się, że technologia zastosowana w Soprano ICE Platinum pozwala na wykonywanie zabiegu depilacji laserowej o każdej porze roku. Jest to laser, który depiluje owłosienie przy każdym kolorze i rodzaju włosa, przy każdym fototypie, a do tego jest całkowicie bezbolesny. Zobaczcie zabieg depilacji laserowej w Klinice Zakrzewscy w Katowicach.

 

Oglądaj zabieg wideo!

 

Ekspert tematu

Dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska, lekarz medycyny estetycznej

- Mamy laser, który zawiera trzy długości fali w jednym impulsie. Mówię tutaj o Soprano ICE Platinum, którego technologia pozwala na wykonywanie depilacji o każdej porze roku. Jest to laser, który depiluje owłosienie przy każdym kolorze i rodzaju włosa, przy każdym fototypie. Często pada pytanie, czy włosy jasne również będą wydepilowane? Oczywiście. Laser Soprano ICE Platinum depiluje każdy rodzaj, każdy kolor włosa. Możemy być spokojni, że w tym przypadku depilacja będzie skuteczna. Coraz częściej trafiają do nas mężczyźni, którzy chcą poddać się zabiegowi depilacji. Cieszy nas to, ponieważ jest to związane z edukacją, którą przekazujemy na naszych portalach społecznościowych, na naszej stronie internetowej. Panowie jak najbardziej mogą korzystać z depilacji laserowej. Zasada jest taka sama jak w przypadku kobiet. Coraz częściej Panowie przychodzą z zapytaniami, czy mogą wydepilować brodę, wąsik, generalnie okolice twarzy. Jak najbardziej ta okolica jest depilowana. Często pytania stawiają jeśli chodzi o okolicę pleców, również bikini u mężczyzn depilujemy coraz częściej.

Depilacja laserem Soprano ICE Platinum jest depilacją bezbolesną. Mamy takie informacje zwrotne od pacjentów, którzy korzystali wcześniej z innych technologii, że podczas wykonywania depilacji Soprano ICE Platinum mogą pić kawę. To są cytaty od naszych pacjentów. Soprano ICE Platinum posiada technologię, w której wykorzystywany jest system "in motion", czyli skraca się czas zabiegu. Jest wmontowany w głowicę system chłodzenia, który również pracuje na komfort zabiegu.