Przedstawiamy nowość na rynku polskim - laser Cutera Excel HR -  specjalista od skutecznego i trwałego usuwania owłosienia, ale również od skutecznego i trwałego usuwania naczynek i zmian pigmentowych na twarzy i na całym ciele. Redakcja Zatoki Piękna odwiedziła z kamerą warszawską klinikę RevitaLife, by wypytać ekspertów o szczegóły jego działania oraz zobaczyć na żywo zabieg epilacji laserowej pach. Laser Cutera Excel HR wprowadziła na rynek polski firma Bogdani Dermatologia.

 

Oglądaj wideo!

 

Epilacja laserowa XXI wieku!

Jak powiedziała nam dr Jolanta Wypler, dyrektor medyczny RevitaLife, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej: - W klinice RevitaLife zawsze wprowadzamy zabiegi i urządzenia najwyższej klasy. Jednym z naszych ostatnich nabytków jest nowość na polskim rynku, amerykański laser firmy Cutera - Cutera Excel HR. Połączenie lasera aleksandrytowego i neodymowo-yagowego daje nam wysoką skuteczność przy usuwaniu owłosienia u pacjentów z fototypem charakterystycznym dla naszej szerokości geograficznej. Fakt, że posiada dwie długości fali: 755 nm i 1064 nm , daje nam możliwość usunięcia wszystkich rodzajów włosów, we wszystkich fototypach skóry. Usuwamy tym laserem nie tylko włosy ciemne, ale również jasne i cieńsze, a przy okazji to skonfigurowanie dwóch wiązek laserowych umożliwia nam przeprowadzenie mniejszej liczby zabiegów. Laser neodymowo-yagowy uważany jest za najbezpieczniejszy w przypadku usuwaniu owłosienia u osób z fototypem od 4 do 6, czyli na skórach ciemnych oraz przy skórze opalonej.

- Laser Cutera Excel HR jest laserem innowacyjnym na rynku polskim, ze względu na duży komfort odczucia dla pacjenta. Jest to spowodowane tym, że jest wyposażony w specjalne szafirowe okno chłodzące, które jest w stanie chłodzić skórę pacjenta do temperatury nawet 4 st. C. Do tej pory zabiegi epilacji nie należały do zbyt przyjemnych, ponieważ odczuwalne były wyraźne ukłucia, pieczenie. Laser Cutera Excel HR powoduje, że zabieg dla pacjenta jest właściwie nieodczuwalny lub dużo mniej odczuwalny w stosunku do innych laserów. Zabieg zalecamy wykonywać w serii min. 4 zabiegów. To, jaka ilość zabiegów będzie docelowo potrzebna, zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Zazwyczaj jest to około 4 do 6 zabiegów, wykonywanych w różnych odstępach czasowych, w zależności od obszaru zabiegowego - wyjaśnia Joanna Tarwacka-Skrzat, kosmetolog RevitaLife.

 

Nie tylko epilacja laserowa 

- Laser Cutera Excel HR cenimy nie tylko za skuteczne i trwałe usuwanie owłosienia, ale również za skuteczne i trwałe usuwanie naczynek i zmian pigmentowych na naszej twarzy i na całym naszym ciele. Pomaga nam leczyć trądzik pospolity i trądzik różowaty, pomaga nam zwalczać pajączki na kończynach dolnych, żyły siatkowate na naszych nogach, naczyniaki jamiste oraz wszystkie mniejsze rubinki, które pojawiają się na naszym ciele, które wyglądają nieestetycznie - dodaje dr Jolanta Wypler.

 

Czy epilacja laserowa musi boleć?

W porównaniu zarówno do laserów diodowych, jak i urządzeń IPL zabieg epilacji laserowej Cutera Excel HR jest praktycznie bezbolesny i nie wiąże się z ryzykiem poparzenia pacjenta. 

- Podczas zabiegu odczuwałam chłodzące zimno, które powodowało, że ból jest mniejszy. Zdecydowanie polecam ten zabieg osobom, które wcześniej bały się epilacji laserowej - komentuje zabieg pacjentka kliniki.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach laserowych Cutera Excel HR w klinice RevitaLife w Warszawie - >> kliknij TUTAJ

Dowiedz się więcej o technologii i urządzeniu Cutera Excel HR, którego dystrybutorem jest firma Bogdani Dermatologia ->> kliknij TUTAJ