dr Jolanta Wypler

dr Jolanta Wypler

Dyrektor medyczny RevitaLife. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, a także Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zastosowania różnych technik wykorzystywanych w medycynie estetycznej do opracowania  trudnej okolicy oka oraz zaawansowanych technik odmładzania twarzy przy  użyciu kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Jest autorką kursów szkoleniowych i dydaktycznych materiałów praktycznych dla lekarzy. 

Jako lekarz rodzinny podchodzi holistycznie do problemów pacjentów, koncentrując się na medycynie przeciwstarzeniowej, której najważniejszym założeniem jest profilaktyka.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych technik oraz nowych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej  w Polsce i za granicą.

Prywatnie mama dwóch chłopców, uwielbia narty zimą i odpoczynek nad wodą latem, w wolnych chwilach uwielbia oglądać komedie w warszawskich teatrach.