lek. Magda Brona-Teżyk

lek. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, właściciel HomeClinic Różyny.

Ukończyła studia na wydziale lekarskim z oddziałem lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz dentysta w Poradni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Gdańsku oraz Asystent w Zakładzie i Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Zamiłowaniem i oddaniem leczy zarówno najmłodszych pacjentów, jak i tych starszych. Od wielu lat zajmuje się konsultacjami i zabiegami podcinania wędzidełek języka u niemowląt.

Leczenie pacjentów poszerza o medycynę estetyczną z zakresu zatrzymania oznak starzenia poprzez wykonywanie zabiegów przy użyciu botoxu, kwasu hialuronowego oraz mezoterapii igłowej z osocza bogatopłytkowego i preparatów kwasu hialuronowego, jak również lipolizy iniekcyjnej, stosowanie Nici PDO.

Podchodzi do pacjenta interdyscyplinarnie, tak by leczyć wg najnowszej wiedzy medycznej.  Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Medycyną Estetyczną wspomaga wiele trójmiejskich gabinetów.

Swoją wiedzę  poszerza i udoskonala poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach, potwierdzonych certyfikatami, dzięki którym leczy z zastosowaniem  nowoczesnej wiedzy medycznej. 

Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami.  Płynnie włada językiem angielskim.