Na czym polega zabieg i protokół Nrose przeprowadzany w celu rewitalizacji okolic intymnych? Więcej dowiedzieliśmy się o nim podczas naszej wizyty w Klinice Pawlikowski.

 

Chociaż złotym standardem w ginekologii estetycznej wydaje się laseroterapia, w klinikach medycyny estetycznej spektakularne efekty można osiągnąć także z użyciem kwasu hialuronowego. Szczególnie korzystne jest jego wykorzystanie w terapii łączonej, czego dowodzi m.in. protokół Nrose. O zasadach protokołu Nrose więcej opowiedziała nam lek. Patrycja Stańczyk z Kliniki Pawlikowski. Jak podkreśla specjalizująca się w ginekologii i ginekologii estetycznej ekspertka, innowacyjny protokół Nrose jest dedykowany rewitalizacji i regeneracji okolic intymnych.

 

Oglądaj film z zabiegu!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974).
Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

- Protokół Nrose znajduje zastosowanie przede wszystkim w takich stanach jak atrofia, suchość pochwy, suchość sromu, jak również różnego rodzaju zaburzenia związane ze współżyciem, polegające na bolesnym współżyciu czy np. obniżeniem satysfakcji seksualnej. Protokół Nrose zalecany jest również pacjentkom w przypadku nawracających infekcji i stanów zapalnych pochwy oraz sromu – mówi nam lek. Patrycja Stańczyk z Kliniki Pawlikowski.

 

Na czym polega protokół Nrose?

Nrose to jeden z najnowszych protokołów łączonych firmy Neauvia, który wypełniacze do rewitalizacji okolic intymnych łączy z działaniem własnej fali radiowej Sectum. Cały protokół składa się z czterech sesji zabiegowych wykonanych w całości w czasie dwóch tygodni. Co ważne, elementy stosowane w protokole Nrose to procedury stosowane już wcześniej, mające udowodnioną skuteczność i bezpieczeństwo poparte badaniami klinicznymi.

- Jeżeli chodzi o zasady wykonywania protokołu Nrose w trakcie pierwszej sesji, w trakcie pierwszego spotkania z pacjentką, wykonujemy zarówno zabieg przy użyciu fal radiowych, jak i wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym. Podczas kolejnych sesji, które odbywają się w odstępach co 3-5 dni, wykonujemy już tylko zabieg radiofrekwencji – tłumaczy lekarz Patrycja Stańczyk.

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzane jest wypełnianie preparatem Neauvia Intense Rose, bogatym w glicynę i l-prolinę, które poprawiają objętość i jędrność w obszarze iniekcji. - Oprócz tego, że zapewnia on uzyskanie bardzo naturalnego efektu wolumetrycznego, zapewnia on uzyskanie również zwiększonego nawilżenia warg sromowych, jak również zapewnia dłuższą trwałość efektów – mówi ekspertka.

 

Od wypełniania, przez falę radiową, po serum

W czasie kolejnych sesji wykonywane są już jedynie zabiegi Sectum, które bezboleśnie ujędrniają i poprawiają napięcie skóry oraz kanału pochwowego. - Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych wykonywane są za pomocą specjalnie ukształtowanej, anatomicznej głowicy dedykowanej urządzeniu Sectum. Głowica ta umożliwia całkowicie bezbolesny, bezinwazyjny przebieg zabiegu – wyjaśnia lekarka.

Ostatnim elementem protokołu Nrose jest serum do stref intymnych Neauvia Rejuvenation Rose Gel, które wykazuje działanie nawilżające, łagodzące i regenerujące. - Trzecią składową protokołu Nrose jest wykorzystanie kosmeceutyku. Dodatkowo preparat ten wykorzystywany jest przez pacjentkę do pielęgnacji domowej – dodaje lek. Patrycja Stańczyk.

Jak podkreśla ekspertka, połączenie wszystkich trzech procedur w jeden protokół zapewnia lepsze efekty i większą satysfakcję pacjentki. Co więcej, może ona natychmiastowo powrócić do normalnego funkcjonowanie, a współżycie jest możliwe nawet w dniu po wykonaniu zabiegu.

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Pawlikowski

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.