Firma Neauvia dostarcza produkty i gotowe protokoły zarówno dla medycyny estetycznej, jak i ginekologii estetycznej. Co nowego pojawiło się w Waszej ofercie, jeśli chodzi o protokoły łączone? - to pytanie zadaliśmy Ireneuszowi Matuszczakowi, Dyrektor Generalnemu Neauvia Polska. podczas pierwszego zimowego kongresu Face & Body Winter Forum w Zakopanem.

 

 

  

- Naszą najnowszą propozycją, jeśli chodzi o protokoły łączone jest protokół Nrose, który składa się z czterech sesji zabiegowych. - opowiada Ireneusz Matuszczak, Dyrektor Generalny Neauvia Polska. - Na pierwszej sesji zostają podane wypełniacze dedykowane do rewitalizacji okolic intymnych. Podczas 4 sesji jest zabieg Sectum, czyli naszą falą radiową. Całość protokołu zamykamy w dwóch tygodniach. Efektem jest poprawa jakości życia, funkcjonowania w okolicach intymnych.
Każdy z naszych protokołów jest poparty badaniami klinicznymi w aspekcie bezpieczeństwa oraz skuteczności.

#Nrose to pierwszy holistyczny protokół służący regeneracji miejsc intymnych. Łączy on trzy rozwiązania, przy czym podstawą jest zabieg Sectum wykorzystujący platformą z falą radiową, która pozwala bezboleśnie ujędrnić i poprawić napięcie skóry sromu i kanału pochwowego. Drugą składową jest wypełnianie kwasem hialuronowym Neauvia Intense Rose, która dzięki formule bogatej w glicynę i l-prolinę poprawia objętość i jędrność miejsc intymnych.

Dopełnieniem protokołu jest skoncentrowane serum do stref intymnych na dzień i na noc Neauvia Rejuvenation Rose Gel o działaniu łagodzącym, nawilżającym i wspierającym równowagę oraz regenerację skóry. Czy całość zrewolucjonizuje podejście do ginekologii estetycznej? Sądząc po rozmachu sympozjum, firma Neauvia wiąże z nowym protokołem #Nrose duże nadzieje.