Wrześniowe sympozjum Neauvia Scientific Academy za nami – podczas spotkania w Warszawie spotkali się specjaliści z całego kraju. Lekarze medycyny estetycznej mieli okazję poznać nowy protokół ginekologiczny do regeneracji miejsc intymnych oraz protokół zabiegowy #Nlift.

 

W weekend 11-12 września w hotelu Sheraton w Warszawie odbywało się pierwsze sympozjum Neauvia Scientific Academy, które pozwoliło przyjrzeć się holistycznemu podejściu do tematu anti-aging, a także nowości w dziedzinie ginekologii estetycznej.

- Neauvia pochodzi od dwóch słów Nea – co oznacza po francusku i łacinie „nowe” i VIA – co oznacza po włosku „droga”. Ta nowa droga, to nowe spojrzenie na produkcję wypełniaczy, to jest również spojrzenie na całą innowację. Jeszcze większy nacisk kładziemy na naukę, edukację, pokazanie, jaki background naukowy stoi za marką Neauvia. Dlatego to sympozjum robimy pod szyldem Neauvia Science Academy – mówiła Monika Konopka, Marketing Director Neauvia Poland.

Ireneusz Matuszczak, prof. Nicola Zerbinati, Monika Konopka, Gabriele Drigo

 

#Nlift, czyli wzrost fibroblastów o 101%

Redakcja Zatoki Piękna uczestniczyła w pierwszym dniu sympozjum Neauvia Holistic Approach R(e)volution on Aesthetic Market. W programie tego wydarzenia znalazły się m.in. wykłady dotyczące anatomii okolicy twarzy, wyników badań klinicznych, nowych technik zabiegowych czy też pokazy protokołów zabiegowych łączących różne terapie anti-aging. Celem spotkania było ukazanie rewolucji na rynku medycyny estetycznej, jaka zachodzi na naszych oczach. Podczas sympozjum skupiono się na prezentacji tak cennego dzisiaj holistycznego podejścia do problemu starzenia i opieki nad skórą. Oprócz możliwości terapeutycznych, jakie dają urządzenia, wypełniacze i kosmeceutyki Neauvia zaprezentowano także nowy protokół #Nlift.

#Nlift, to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, wypełniaczy Neauvia, profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia oraz suplementów. Zabieg #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Już po 21 dniach od wykonania całego protokołu #Nlift następuje wzrost fibroblastów o 101%. Zabieg Nlift kształtuje i podkreśla piękno środkowej części twarzy tworząc wyrazisty młodzieńczy wygląd, poprawia kondycję skóry, odmładza ją oraz dotlenia, działa liftingująco, przyśpiesza proces regeneracji i wygładza zmarszczki.

Drugiego dnia odbyło się sympozjum #Nrose w całości poświęcone holistycznemu odmładzaniu okolic intymnych. Rozumiana w ten sposób ginekologia estetyczna ma pomóc kobietom żyć nie tylko bardziej komfortowo, ale i przyjemniej. Łączy ona zabiegi poprawiające estetykę, leczenie przywracające równowagę oraz pielęgnację pozabiegową.

 

#Nrose, czyli ginekologia estetyczna od Neauvia

#Nrose to pierwszy holistyczny protokół służący regeneracji miejsc intymnych. Łączy on trzy rozwiązania, przy czym podstawą jest zabieg Sectum wykorzystujący platformą z falą radiową, która pozwala bezboleśnie ujędrnić i poprawić napięcie skóry sromu i kanału pochwowego. Drugą składową jest wypełnianie kwasem hialuronowym Neauvia Intense Rose, która dzięki formule bogatej w glicynę i l-prolinę poprawia objętość i jędrność miejsc intymnych.

Dopełnieniem premierowego protokołu jest skoncentrowane serum do stref intymnych na dzień i na noc Neauvia Rejuvenation Rose Gel o działaniu łagodzącym, nawilżającym i wspierającym równowagę oraz regenerację skóry. Czy całość zrewolucjonizuje podejście do ginekologii estetycznej? Sądząc po rozmachu sympozjum, firma Neauvia wiąże z nowym protokołem #Nrose duże nadzieje.