W środę 21 kwietnia odbył się premierowy pokaz #NLIFT Show, podczas którego znakomici polscy eksperci dr Kamila Stachura i dr Paweł Kubik razem z dziennikarką Dorotą Gardias zaprezentowali protokół zabiegowy środkowej części twarzy Neauvia #Nlift oraz efekty terapii na dwóch pacjentkach. Wydarzenie przeznaczone było dla lekarzy.

 

Fotorelacja z pokazu #Nlift Show

 

Jak działa terapia #Nlift? 

#Nlift, to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, wypełniaczy Neauvia, profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia oraz suplementów. Zabieg #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

W pierwszej sesji Neauvia stawia na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości skóry. Dzięki działaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe przywrócona zostaje witalność i blask skórze. Staje się ona doskonale nawilżona, wygładzona i jędrna.

Druga sesja Nlift - jest przeprowadzana po tygodniu - i obejmuje zastosowanie wypełniaczy Neauvia, które są odpowiednio dobrane do potrzeb Pacjenta. W tej sesji wykorzystuje się również unikatowy zabieg termoliftingu wzbogacony o peeling wodny urządzeniem Zaffiro, który zapewnia natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

 

Jakie efekty daje terapia #Nlift?

Jak podkreślają eksperci dr Kamila Stachura i dr Paweł Kubik, terapia przywraca młodość i pozwala osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie. Już po 21 dniach od wykonania całego protokołu #Nlift następuje wzrost fibroblastów o 101%. Zabieg Nlift kształtuje i podkreśla piękno środkowej części twarzy tworząc wyrazisty młodzieńczy wygląd, poprawia kondycję skóry, odmładza ją oraz dotlenia, działa liftingująco, przyśpiesza proces regeneracji i wygładza zmarszczki.

Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.