Terapie łączone niewątpliwie pozostają w "estetycznym" trendzie. Dr Paweł Kubik rekomenduje łączenie procedur z Neauvia Hydro Deluxe - tegorocznym hitem do rewitalizacji skóry. Kwas hialuronowy o stężeniu 18mg/ml z powodzeniem jest stosowany w zabiegach mezoterapii na twarz, szyję, dłonie, ale też na inne obszary ciała. 

 

 

- Szczególnie w tym roku polecam łączenie procedur z użyciem wypełniaczy, laseroterapii z Neauvia Hydro Deluxe. Produkt kolejny raz dostaje Perłę Dermatologii Estetycznej w tym roku, i nie bez powodu. Jest to moim zdaniem najlepszy kwas hialuronowy do rewitalizacji skóry, który aktualnie jest dostępny - powiedział nam dr Paweł Kubik.

Zabieg mezoterapii z użyciem Neauvia Organic Hydro Deluxe pozwala uzyskać spektakularne efekty rewitalizacji skóry, odbudowuje ją i pozwala utrzymać elastyczną i jędrną. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując 3 pierwsze zabiegi co miesiąc, a następnie dla utrzymania efektu 1 zabieg co 4-6 miesięcy. Rewitalizacji można poddawać dowolną okolicę ciała: najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt i dłonie.