15 października 2018 roku w Regent Warsaw Hotel swoje siódme urodziny, wspólnie z klientami, świętowała firma Biotec Lasers Polska, główny dystrybutor najwyższej jakości aparatur medycznych. Wśród zaproszony gości byli m.in.: Katarzyna Figura - ambasadorka marki Biotec, Małgorzata Bogdańska - aktorka, Silvia Peruzzo - Export Area Manager BIOTEC ITALIA, Dr Beata Dethloff, Dr Katarzyna Moreno, Dr Jolanta Jakubowska. Nie mogło też zabraknąć redakcji Zatoki Piękna. Zapraszamy do oglądania naszej relacji wideo z tego wydarzenia.

 

Oglądaj relację wideo!

 

Migawki z siedmiu lat pracy, najgorętsze nowości oraz rozmowy o doświadczeniach w pracy na sprzęcie Biotec – świętowanie siódmych urodzin firmy Biotec poświęcone było nie tylko sukcesom, ale i możliwościom, jakie urządzenia Biotec Lasers Polska mogą dać w przyszłości. Istniejąca od 2011 roku spółka Biotec Lasers Polska aktualnie współpracuje już z przeszło 120 gabinetami kosmetologii oraz medycyny estetycznej w Polsce i to właśnie z nimi przedstawiciele firmy świętowali siedem lat obecności na rynku.

 

Siedem lat minęło!

Zebranych gości przywitał Marcin Łyjak, prezes Biotec Lasers Polska, który w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna podkreślił - Dzisiaj jest ten wyjątkowy moment. Świętujemy 7 lat funkcjonowania Biotec Lasers Polska. Jest to jednocześnie siódma rocznica współpracy z Biotec Italia, ponieważ istnienie naszej spółki dystrybucyjnej, która jest reprezentantem Biotec Italia w Polsce, jest ściśle związana z naszym producentem.

- Jesteśmy dumni, że w tej uroczystości siedmiolecia funkcjonowania firmy Biotec na rynku polskim, był tak znakomity odzew naszych najcenniejszych partnerów biznesowych. Mieliśmy przyjemność gościć na uroczystości około stu osób. Jesteśmy bardzo wdzięczni, ponieważ obecność, tak duży odzew, tak wysoką frekwencję osób, które często przejechały kilkaset kilometrów, aby tutaj dotrzeć, świętować razem z nami ten dzień, oznacza bliskość naszej relacji biznesowej - dodaje prezes Biotec Lasers Polska

Migawki z siedmiu lat pracy zaprezentowała Silvia Peruzzo, export manager Biotec Italia. Z urządzeń włoskiej firmy korzysta się już w przeszło 60 państwach, w tym – od 2011 roku – w Polsce. Biotec Italia skupia się na oferowaniu sprzętu do odnowy biologicznej skóry, liftingu, ujędrniania, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz usuwania przebarwień. Urządzenia wykorzystują najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie w branży medycznej oraz beauty. Biotec Italia duży nacisk kładzie również na badania i certyfikowanie swoich urządzeń.

- Technologia Biotec Italia jest naprawdę wyjątkowa i innowacyjna. Nasze kompaktowe urządzenia wyposażone są w najnowsze rozwiązania technologiczne. Staramy się zapewniać jak najlepsze efekty naszym pacjentom.  Pacjenci doceniają nasze nowoczesne sposoby leczenia, dlatego że otrzymują natychmiastowe i długotrwałe efekty. Skóra wygląda od razu młodziej, dużo piękniej, a to jest najwspanialsze dla wszystkich - powiedziała Silvia Peruzzo.

Powstała w 2011 roku spółka Biotec Lasers Polska przez siedem lat swojej działalności zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, w tym certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018, nagrodę Laur Konsumenta (2018) oraz nagrodę Laur Klienta w kategorii „Odkrycie Roku” (2017). Jej misją jest bowiem nie tylko dostarczanie zaawansowanych technologiczne aparatur, ale także zachowanie wysokich standardów obsługi.

Potwierdzają to przybyli na uroczystość lekarze, którzy od lat współpracują z Biotec Lasers Polsa.

- Firmę Biotec, z którą współpracuję od dwóch lat, cenię za to, że są bardzo profesjonalni, dbają o swoich partnerów biznesowych, zawsze dostarczają sprzęt najwyższej jakości. - powiedziała nam dr Katarzyna Moreno, lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Klinik Moreno

Z kolei dr Jolanta Jakubowska, lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Jakubowska Esthetic mówi wprost: - Medycyną estetyczną zajmuję się już od 16, 17 lat. W swojej karierze pracowałam na wielu sprzętach, różnych firm. To co prezentuje firma Biotec, te urządzenia i ten sprzęt, to można powiedzieć w skrócie, jest to petarda!

- Uwielbiam współpracę z nimi, ponieważ przede wszystkim mogę na nich w 100 % liczyć - takimi słowami podsumowała współpracę z Biotec dr n.med. Beata Dethloff, lekarz medycyny estetycznej, właścicielka klinik Dr Beata Dethloff

 

Wspólnie o nowościach

Świętowaniu urodzin towarzyszyły prezentacja Biotec Italia, wymiana doświadczeń i wyróżnienie gabinetów współpracujących z firmą certyfikatami i statuetkami.

 

Gościem specjalnym urodzin była Katarzyna Figura – która jako ambasadorka Biotec, od lat z zadowoleniem korzysta z technologii i marek kosmetycznych Biotec, co potwierdziła w trakcie rozmowy z redakcją Zatoki Piękna: - Kilka lat temu nawiązaliśmy naprawdę niezwykłą współpracę, która toczy się do dziś. Firma Biotec, w cudzysłowie mówiąc i żartobliwie, eksperymentuje na mnie. A ja z wielkim szczęściem tym eksperymentom się poddaje. Bo widzę coś naprawdę szczególnego. Pracujemy wspólnie nad tym, żebym czuła się piękna, żebym wyglądała rzeczywiście młodziej, młodo. Najpiękniej jak potrafię, najpiękniej jak mój organizm może to wyrazić.

Nowe aparatury Biotec przedstawiła Karolina Marcinkowska, ekspert i szkoleniowiec Biotec Lasers Polska.  - Wybór technologii jest związany z badaniami klinicznymi, z tym, że są to sprzęty medyczne. A także z tym, że one są bardzo przystępne w obsłudze, są zrozumiałe. Mamy bardzo szeroki wachlarz merytoryczny, szkoleń również praktycznych.

Przykładem takiego urządzenia jest jedna z nowości, aparat Renova zapewniający szybką i precyzyjną podaż ultradźwięków oraz energii RF do skóry. - Jest to sprzęt, który umożliwia nam pracę na takim obszarze skóry, który do tej pory był pozbawiony możliwości terapeutycznych – stwierdziła ekspertka firmy Biotec Lasers Polska.

Urządzenie Renova wykorzystuje się m.in. do napinania skóry twarzy, redukcji podwójnego podbródka oraz nadpotliwości, a nawet do podkreślania linii szczęki. Dzięki zastosowanym technologiom MESO® Transdermal, CFU® EASYZOOm (HIFU) i CTR® Cool Touch RF zapewnia on zoptymalizowane wibracje ultradźwięków oraz redukuje do minimum ryzyko wystąpienia szoku termicznego.

Spotkanie w warszawskim hotelu pozwoliło też dokładniej przyjrzeć się coraz częściej wykorzystywanemu w polskich gabinetach urządzeniu FusioMED do zabiegów estetycznych na twarz i ciało. Dzięki kilku niezależnym głowicom oraz technologiom wykorzystującym zjawisko kriolipolizy czy łączącym modulowane vacuum, mikronakłuwanie oraz RF pozwala ono zredukować zmarszczki, trądzik, cellulit, a nawet objętość tkanki tłuszczowej.

Innowacyjność urządzeń Biotec czyni je nie tylko skutecznymi, ale i bezpiecznymi oraz – z punktu widzenia pacjentów – komfortowymi, czego potwierdzeniem są m.in. wspomniane nagrody konsumenckie.

 

Życzenia dla solenizanta Biotec Polska!

Dr n.med. Beata Dethloff, lekarz medycyny estetycznej:

- Życzę dalszego rozwoju firmie, żeby szła dokładnie w takim kierunku, w jakim idzie i żeby robiła to konsekwentnie, i nie rezygnowała z tego poziomu jakości usług, który prezentują, i które oferują innym firmom.

Katarzyna Figura, aktorka, ambasador marki Biotec Lasers Polska

Na pewno te życzenia nie wypełnią wszystkiego. To co mogę powiedzieć, to są 7 urodziny, a teraz na ekranach mamy film 7 uczuć Marka Koterskiego, z moim udziałem. Gorąco Państwa zapraszam i wszystkim śle te 7 uczuć na siódme urodziny Biotec.

Nasza redakcja przyłącza się do tych życzeń. Trzymamy kciuki za sukces i rozwój Biotec Polska. Do zobaczenia na kolejnej urodzinowej gali!