Babiana.Kosmetologia.Genokosmetyka to z całą pewnością niezwykłe miejsce na mapie Gdańska, gdzie królują zdrowie i uroda. Babiana nieustannie podąża za nowoczesnymi trendami, regularnie wprowadza do swojej oferty nowe zabiegi, najnowszej generacji kosmetyki oraz innowacyjne urządzenia. W ostatnim czasie klinika postawiła na rozbudowane platformy XLase Plus i Intraject - nowe gwiazdy, które dają lekarzom i kosmetologom wiele możliwości zabiegowych. Od głębokiej odnowy skóry twarzy, ciała i głowy, po zamykanie naczynek, zarówno powierzchownych, jak i głębokich. Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej relacji z tego wyjątkowego miejsca!

 

Oglądaj relację!

 

Babiana podąża za nowoczesnymi trendami 

- Babiana już od 12 lat dba o piękno i o urodę. To naprawdę ładny kawałek czasu, dużo pracy, modyfikacji nad naszymi procedurami, a co za tym idzie ogromne doświadczenie i wiedza. Możecie się o tym przekonać na swojej skórze. XLase Plus i Intraject to nasze nowe gwiazdy, bo przecież regularnie wprowadzamy nowe zabiegi, nowoczesne kosmetyki czy właśnie to, co lubię najbardziej, czyli innowacyjne urządzenia. - mówi Agnieszka Kośnik-Zając, założycielka i właścicielka Babiana.Kosmetologia.Genokosmetyka w Gdańsku.

- Jesteśmy dumni mogąc rozpocząć współpracę z nową kliniką partnerską, kliniką Babiana. Nasza relacja takiej przyjaźni biznesowej pomiędzy rodziną Państwa Zając i moją rodziną, a także pomiędzy naszymi firmami trwa już od wielu, od ponad 10 lat, także rozpoczęcie współpracy na gruncie dwóch naszych wiodących urządzeń jest można powiedzieć takim dopełnieniem, zwieńczeniem też tej relacji osobistej, przyjaźni jaka nas łączy. Tym bardziej jest nam miło, że możemy dostarczyć pacjentom i klientom kliniki Babiana najnowszych rozwiązań technologicznych w trosce o ich komfort i jakość życia. - podkreśla Marcin Łyjak, prezes Biotec Polska.

 

Dlaczego urządzenia XLase Plus i Intraject marki Biotec? 

- Bo proponuje nam platformy niezwykle rozbudowane, dla zabiegowców to bardzo atrakcyjne, kiedy możemy sięgać po różne technologie, a już łączyć je w jednym zabiegu to jest naprawdę ogromna frajda. - wyjaśnia Agnieszka Kośnik-Zając.

- Zawsze stawialiśmy sobie wysokie wymagania. Nowa platforma XLase Plus powoduje, że będziemy mogli świadczyć usługi pacjentom na jeszcze mniejszych naczyniach uzyskując leczenie, które będzie bardziej długotrwałe. - podsumowuje dr Ryszard Zając, chirurg naczyniowy ArtVein i Babiana.Kosmetologia.Genokosmetyka.

 

Więcej o zabiegach w Babiana.Kosmetologia.Genokosmetyka ->> babiana.pl