Macademian Girl wie jak dbać o urodę i ładny wygląd. Na 4 urodzinach Kliniki Zdrowia i Urody Beauty Skin zachwyciła nie tylko fotoreporterów. W rozmowie z redakcją Zatoki Piękna zdradziła, jakie są jej ulubione zabiegi estetyczne i urodowe triki, które powodują, że zawsze prezentuje się po prostu pięknie. 

 

Oglądaj wideo z Macademian Girl!

 

- Takim moim ulubionym, przyjemnym zabiegiem jest np. GENEO. To jest peeling połączony z nawilżeniem. Ten zabieg uwielbiam. On jest niesamowicie miły, relaksujący. Pomimo tego, że jest to złuszczanie, te doświadczenia są bardzo miłe i z tego co wiem klientki go uwielbiają. Polecam też CLEAR LIFT, czyli zabieg laserowy odmładzający, pobudzający skórę do odnowy kolagenu. To jest też świetny zabieg na przebarwienia, drobne, różne usterki, które ma się w cerze. I on też jest naprawdę bardzo przyjemny - przyznaje Macademian Girl 

Jednak zabiegi w gabinecie estetycznym to nie wszystko. Znana blogerka docenia też właściwości snu i... rozświetlacza.

- Przede wszystkim też sen. Z tym nie zawsze jest łatwo, zwłaszcza jak się pracuje dużo, to bywa różnie, ale należy o tym pamiętać. Bo jednak zupełnie inaczej funkcjonujemy, kiedy jesteśmy wyspani, zupełnie inaczej wygląda też cera. No i przede wszystkim na koniec odrobina rozświetlenia. Tutaj już wchodzimy w makeup. Może nie jest to medycyna pielęgnacyjna, ale zawsze rozświetlacz potrafi razem z kremem nawilżającym zdziałać cuda i czasami nawet nie potrzeba pełnego makijażu.