15 listopada 2018 roku klinika Beauty Skin w Warszawie hucznie świętowała swoje czwarte urodziny połączone z premierą rewolucyjnego lasera do epilacji THUNDER. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przyjaciele i sympatycy kliniki, m.in. Monika Zamachowska, Sylwia Gliwa, Macademian Girl, Monika Dryl, Michał Kwiatkowski, Leszek Stanek czy Jakub Kucner.

 

Oglądaj naszą relację z wydarzenia!

 

- Przede wszystkim Beauty Skin, to jest takie miejsce, w którym ja się czuję absolutnie bezpiecznie i czuję się bardzo zaopiekowana. Tutaj zawsze mogę liczyć na pomoc fachowych kosmetolożek i na takie doradztwo, żeby też mieć poczucie, że to co robimy jest we właściwym momencie - podkreśliła w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Macademian Girl.

Właściciele kliniki Beauty Skin – Joanna i Gabriel Brzozowscy również podczas urodzin kliniki zadbali o to, by przybyli goście poczuli się dopieszczeni i wyjątkowo. Niewątpliwą atrakcją był recital Michała Kwiatkowskiego, który wprowadził wszystkich w romantyczny nastrój. Na pytanie redakcji Zatoka Piękna, skąd taki dobór utworów, muzyk powiedział:

- Zależało mi na tym by było trochę po francusku, dlatego, że to jest też moją jakąś wizytówką. Chciałem by było o miłości, dlatego że chciałem im pokazać moją miłość do nich i do ich salonu. To są też ich urodziny. Dlatego chciałem żeby było romantycznie i żeby się wzruszyli.

Naszym zdaniem udało się to w stu procentach! Ale to nie koniec atrakcji, jakie czekały na zgromadzonych gości. W roli głównej wystąpiło również jedyne w swoim rodzaju urządzenie do epilacji laserowej Thunder!

- Dzisiaj mamy też szczególną okazję. Mamy urodziny, ale dodatkowo też mamy premierę piorunującego lasera do epilacji, który jest najmocniejszy w tej chwili na rynku. Skupia w sobie aż dwie wiązki laserowe: aleksandrytową i Nd: YAG, dzięki czemu robi takie wrażenie jak modelki Victoria Secret - powiedziała w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Joanna Brzozowska.

Małgorzata Śliwińska, Manager ITP S.A. tak podsumowała wprowadzenie nowego lasera na rynek polski:

- Thunder to prawdziwa rewolucja w świecie epilacji laserowej. Jest to najnowszy laser do epilacji, który wprowadziliśmy na rynek Polski. Marką, która wyprodukowała to urządzenie jest firma Quanta System, bardzo znana jeśli chodzi o technologie laserowe. Dlaczego wprowadziliśmy go na rynek? Dlatego, że poszukiwaliśmy dla klinik, gabinetów medycyny estetycznej, lasera, który będzie bardzo dobrym narzędziem dla lekarzy. Będzie bardzo dobrym narzędziem dla klinik, które specjalizują się w epilacji laserowej, czyli te miejsca, które są liderami. Te miejsca, które chcą mieć w swoim portfolio najlepszy laser na rynku, najsilniejszy laser na rynku. To jest właśnie Thunder.

Potwierdza to Gabriel Brzozowski

- To jest już siódmy laser w klinice Beauty Skin. Każdy pyta: dlaczego jeszcze jeden? Odpowiedź jest dla nas prosta. Tak dobrego lasera jeszcze nikt nie wyprodukował. Tak mocnego, tak szybkiego, tak skutecznego, z taką technologią XXI wieku.