Nasze wizyty w salonach urody i klinikach medycyny estetycznej to doskonała okazja do poznania opinii na temat wiodących technologii w pielęgnacji skóry twarzy i ciała. O jednej z nich – platformie GENEO – opowiedziała nam właścicielka Strefy Piękna w Brodnicy.

 

Oglądaj prezentację zabiegu!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Dawniej zabiegi pielęgnacyjne kojarzyły się z manualnym oczyszczaniem i aplikacją maseczek nawilżających czy złuszczających. Dziś, między innymi dzięki platformie GENEO, pielęgnacja twarzy przeprowadzana jest na znacznie wyższym poziomie. Zabiegowi GENEO przyglądaliśmy się już kilkukrotnie. Tym razem więcej usłyszeliśmy o nim podczas naszej wizyty w salonie Strefa Piękna w Brodnicy – miejscu dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zadbać o swój wygląd, ciało i duszę.

Strefa Piękna w Brodnicy powstała z pasji do wykonywania zawodu, jako spełnienie marzeń Urszuli Nehring, właścicielki salonu, która stworzyła to miejsce wraz z mężem. Najważniejsze w działalności tego punktu są potrzeby klientów, zainteresowanych zabiegami skutecznymi i bezpiecznymi jednocześnie. Właścicielka Strefy Piękna stawia więc na nowoczesne technologie od sprawdzonych producentów. Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem m.in. takich urządzeń, jak Alma Rejuve, Endermologie LPG, Storz Medical czy wspomniana już platforma GENEO.

GENEO rewolucją w zabiegach pielęgnacyjnych

Od zabiegów pielęgnacyjnych oczekuje się efektów szybkich i kompleksowych, bez konieczności poddawania się rekonwalescencji. Najłatwiej uzyskać je dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, do jakich niewątpliwie należy platforma GENEO do pielęgnacji skóry 3w1. Wykorzystuje ona technologie Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, które zapewniają odpowiednio rewitalizację i dotlenienie skóry, pobudzenie odnowy skóry przez stymulację produkcji włókien kolagenowych i elastyny oraz poprawę krążenia krwi w skórze.

- Rewolucją w zabiegach pielęgnacyjnych i odmładzających jest zabieg GENEO. GENEO to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która gwarantuje skórze nawilżenie, ujędrnienie, odmłodzenie i naturalny wygląd. Zabieg pozwala na jednoczesne uzyskanie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczanie, wchłanianie i naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz – mówi Urszula Nehring. W efekcie zabiegu, jak podkreśla ekspertka, skóra zyskuje nawilżenie, odświeżenie, wyrównany koloryt oraz odmłodzenie i odżywienie.

Zaletą GENEO jest możliwość spersonalizowania zabiegu. Pozwala na to szeroki zakres kapsułek, dobieranych w zależności od potrzeb skóry i oczekiwań klienta. - Zabieg GENEO niewątpliwie wyróżnia różnorodność w dopasowaniu kapsułek, które uwalniając mikrogranulki powodują złuszczenie warstwy rogowej naskórka, następnie w reakcji, która występuje dzięki efektowi Bohra zachodzi natychmiastowe dotlenienie skóry. Tak przygotowana skóra gotowa jest, by wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie – tłumaczy właścicielka Strefy Piękna.

Zabieg GENEO wykonywany jest w serii, jednak idealnie sprawdza się również jako zabieg bankietowy. Wciąż rozwijane są też możliwości zabiegowe platformy. Odbywa się to przez wprowadzanie nowych kapsułek. - Nowością jest kapsułka Glam - Luksusowa formuła, która przywróci skórze blask, nawilżenie i jędrność, a dzięki płatkom czystego złota zabieg przeniesie na wyższy poziom pielęgnacji – dodaje Urszula Nehring. 

Zapraszamy na zabiegi do Strefy Piękna w Brodnicy

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.