Skutecznie odżywia skórę, a jednocześnie sprawdza się jako zabieg bankietowy. Platforma zabiegowa Geneo to światowej klasy urządzenie, który zdobyło uznanie także w Beauty Lab Clinic w Grójcu.

 

Oglądaj zabieg!

 

Geneo to innowacyjna platforma do zabiegów anti-aging, która pozwala na uzyskanie naturalnego efektu. Umożliwia to głowica do radiofrekwencji, która pobudza proces regeneracji skóry. Energia RF ogrzewa skórę do temperatury powyżej 40 stopni, prowadząc do produkcji włókien kolagenu i elastyny. Zabieg jest przy tym bezbolesny, a zaczerwienienie skóry nie pojawia się zawsze i szybko znika. Nic dziwnego, że - jak przyznaje kosmetolog - Geneo jest ulubionym zabiegiem pielęgnacyjnym klientek Beauty Lab Clinic w Grójcu.

Platforma Geneo umożliwia przeprowadzenie zabiegów niemalże spersonalizowanych, bo dostosowanych do aktualnych potrzeb skóry. - To technologia, która w sposób wielowymiarowy dba o potrzeby naszej skóry. Geneo wykorzystuje specjalnie opatentowane kapsułki, dzięki którym złuszczamy, dotleniamy i głęboko odżywiamy skórę. Zabieg Geneo dedykowany jest do różnych rodzajów skóry oraz problemów estetycznych, w tym do cery tłustej, skóry z przebarwieniami, zmarszczkami, do cery suchej i odwodnionej – mówi Ania Szewczyk, kosmetolog z Beauty Lab Clinic.

Zabieg Geneo doskonale sprawdza się przy skórze z oznakami starzenia, tj. wiotkiej, która utraciła elastyczność, z drobnymi zmarszczkami. Zabieg polecany jest także przy zanikającym owalu twarzy. - W zabiegu Geneo możemy wykorzystać także dwie dodatkowe głowice: głowicę z falą radiową do odmłodzenia i liftingu skóry lub głowicę z ultradźwiękami do efektywnego wtłaczania substancji aktywnych – wyjaśnia kosmetolog.

Wielowymiarowość urządzenia Geneo i możliwość dostosowania kapsułek do potrzeb skóry czyni zabieg idealnym zarówno na przygotowanie na wielkie wyjście, jak i wykonywany profilaktycznie. - Zabieg ten może być traktowany jako zabieg bankietowy przed ważnym wydarzeniem czy uroczystością lub jako zabieg terapeutyczny wykonywany w serii – podkreśla Ania Szewczyk.

Już nawet jeden zabieg jest w stanie dać długotrwałe efekty. Jako że stymuluje on skórę do odbudowy kolagenu i elastyny, po jego wykonaniu następuje proces dający efekt redukcji zmarszczek i worków pod oczami, poprawy owalu twarzy oraz poprawy kolorytu skóry. Co za tym idzie, zabieg Geneo można wykonywać jednorazowo lub – jeśli zachodzi taka potrzeba – w serii.

 

Więcej o zabiegach na stronie Beauty Lab Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.