Beauty Lab Clinic w Grójcu, to kolejne miejsce na urodowej mapie Polski, które do spraw estetyki podchodzi holistycznie, dlatego w ofercie kliniki znajduje się szeroki wachlarz usług od nowoczesnych zabiegów Hi-Tech z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej po podstawowe rytuały pielęgnacyjne. Portfolio zabiegowe w Beauty Lab Clinic jest tworzone w oparciu o technologie ITP S.A. pochodzące od czołowych producentów. 

 

Zabiegi Hi-Tech w Beauty Lab Clinic

GENEO

To technologia, która w sposób wielowymiarowy dba o potrzeby skóry. Geneo wykorzystuje specjalnie opatentowane kapsułki, dzięki którym złuszczamy, dotleniamy i głęboko odżywiamy skórę. Zabieg Geneo dedykowany jest do różnych rodzajów skóry oraz problemów estetycznych, w tym do cery tłustej, skóry z przebarwieniami, zmarszczkami, do cery suchej i odwodnionej.

ONDA

ONDA jako jedyna technologia na rynku wykorzystuje technologię mikrofal Coolwaves, dzięki czemu dochodzi do zniszczenia komórek tłuszczowych, a nie tylko do ich minimalizacji. Zabieg jest bezpieczny i komfortowy dla pacjenta, ponieważ działamy precyzyjnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających tkanek. Zabieg ONDA pozwala na uzyskanie trzech efektów: redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu i ujędrnienie skóry.

ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE

Technologia Endermologie LPG Alliance pozwala na jednoczesne zredukowanie cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Doskonale sprawdza się w likwidacji obrzęków i zastojów wodnych, które towarzyszą wielu powszechnym jednostkom chorobowym takim jak choroby tarczycy bądź insulinooporność, a także w terapiach łączonych w walce z bliznami i rozstępami. Specjalnie opracowane głowice pozwalają na wykonywanie zabiegów na twarz, szyję oraz dekolt. Zabiegi te mają na celu poprawić owal twarzy, poprawić kondycję skóry, nawilżyć oraz ujędrnić skórę.

SOPRANO TITANIUM

Soprano Titanium to platforma laserowa do epilacji, która łączy w sobie maksymalną skuteczność z komfortem zabiegu. Za sukces terapeutyczny odpowiada opatentowana głowica Quattro, która wykorzystuje aż trzy długości fal: aleksandrytowa, diodowa oraz ND YAG.

ICON

Laser frakcyjny ICON znajduje swoje zastosowanie w terapii blizn, w tym blizn potrądzikowych, głębokich zmarszczek, przebarwień, rozstępów, utraty sprężystości, a także zmian pigmentacyjnych oraz naczyniowych. Dzięki stymulowaniu skóry laserem ICON jesteśmy w stanie uzyskać długotrwałe efekty.

 

Więcej o zabiegach na stronie Beauty Lab Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.