Endermologie LPG Alliance, choć jest już stosowana od wielu lat, podczas których na rynku pojawiło się wiele nowości, wciąż należy do najchętniej wybieranych technologii w zabiegach na ciało, ale także na twarz. Za co cenią ją sobie pacjenci?

 

Pozwala osiągnąć efekt redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry, a jednocześnie stanowi doskonały przykład technologii wykorzystywanej w terapiach łączonych. Endermologie LPG Alliance to topowy zabieg na ciało, ceniony przez pacjentów na całym świecie. Technologii przyglądaliśmy się już wiele razy, ostatnio – podczas wizyty w Beauty Lab Clinic w Grójcu.

 

Oglądaj zabieg!

 

- Jedną z technologii, jaką na co dzień wykorzystujemy w pracy, jest oryginalna francuska Endermologie LPG Alliance. Urządzenie pozwala na jednoczesne zredukowanie cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry – mówi Agata Kowalczyk, kosmetolog z Beauty Lab Clinic w Grójcu.

Zastosowania technologii są nieograniczone – pomaga ona zwalczyć nie tylko cellulit czy nadmiar tkanki tłuszczowej, ale i obrzęki czy rozstępy. Endermologie LPG, jako masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórę i tkankę łączną, wykazuje działanie potwierdzone w przeszło 100 badaniach naukowych. Jej skuteczność potwierdzają i praktycy, i pacjenci.

- Świetnie sprawdza się w likwidacji obrzęków i zastojów wodnych, które towarzyszą wielu powszechnym jednostkom chorobowym, takim jak choroby tarczycy bądź insulinooporność. Endermologie LPG Alliance wykorzystujemy również w terapiach łączonych w walce z bliznami i rozstępami – dodaje kosmetolog.

Co ważne, Endermologie LPG Alliance sprawdza się nie tylko w zabiegach na ciało, ale także na twarz. - Specjalnie opracowane głowice pozwalają również na wykonywanie zabiegów na twarz, szyję oraz dekolt. Zabiegi te mają na celu poprawić owal twarzy, poprawić kondycję skóry, nawilżyć oraz ujędrnić skórę – tłumaczy Agata Kowalczyk.

Jak wyjaśnia specjalistka, zabiegi wykonywane są w serii, a ich ilość zależy jest od stopnia zaawansowania problemu. Technologia jest dostępna w polskich klinikach medycyny estetycznej od lat, jednak nie tylko skuteczność decyduje o tym, że ufa jej tak wielu pacjentów na całym świecie.

- Pacjenci cenią sobie Endermologie LPG Alliance za jej holistyczne podejście do terapii ciała oraz możliwość opracowywania wielu partii podczas jednej sesji zabiegowej – dodaje kosmetolog.

 

Więcej o zabiegach na stronie Beauty Lab Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.