Epilacja laserowa to już must have zabiegów przygotowujących ciało do lata. Gładkie nogi, pachy czy okolice bikini? Dziś efekty udaje się osiągnąć znacznie szybciej i bezboleśnie, co jest możliwe dzięki coraz skuteczniejszym urządzeniom takim jak Soprano Titanium. 

 

Jedyny sposób na trwałe usunięcie owłosienia to epilacja laserowa. Z tym większą nadzieją spogląda się na kolejne platformy laserowe, które zapewniają nie tylko komfort, ale i większą skuteczność zabiegów. Takim urządzeniem do epilacji, łączącym maksymalną skuteczność z komfortem zabiegu, jest Soprano Titanium. O jego działaniu opowiedziała nam kosmetolog z Beauty Lab Clinic w Grójcu.

 

Oglądaj relację!

 

- Za sukces terapeutyczny odpowiada opatentowana głowica Quattro, która wykorzystuje aż trzy długości fal: aleksandrytową, diodową oraz ND YAG. Dlaczego ma to takie znaczenie? Ponieważ cebulki włosów zlokalizowane są na różnej głębokości w skórze. Ponadto włosy charakteryzują się różnym kolorytem oraz grubością, dlatego wykorzystanie lasera emitującego tylko jedną długość światła może okazać się niewystarczające – tłumaczy Agata Kowalczyk, kosmetolog z Beauty Lab Clinic w Grójcu.

Epilacja laserowa z wykorzystaniem Soprano Titanium wyróżnia się wysoką precyzją, a sama platforma pozwala łączyć jednocześnie dwa aplikatory. Zabieg jest więc nie tylko skuteczniejszy, ale i krótszy. Urządzenie wyposażone jest ponadto w zaawansowany system chłodzenia Ice Plus, co jeszcze bardziej zwiększa komfort epilacji. Jak zaznacza kosmetolog, zabieg Soprano Titanium można wykonywać na opalonej skórze, choć nie po bezpośredniej ekspozycji na słońce.

- Niewątpliwie zaletą głowicy Quattro jest to, że posiada duży spot zabiegowy, wynoszący aż 4 cm2, dzięki temu zabieg jest bardzo szybki i komfortowy. Laser Soprano Titanium to laser niezwykle ceniony na światowym rynku estetycznym. Za swą nowoczesną technologię i wysoką skuteczność został odznaczony Perłą Dermatologii Estetycznej – dodaje kosmetolog.

Zabieg Soprano Titanium, tak jak wszystkie zabiegi epilacji laserowej, wykonuje się w seriach. Jak mówi kosmetolog, ich ilość jest uwarunkowana indywidualnie.

 

Więcej o zabiegach na stronie Beauty Lab Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.