Nowe technologie stosowane w medycynie estetycznej docierają do klinik w całej Polsce. Dysponuje nimi również salon Strefa Piękna w Brodnicy, który z kamerą odwiedziła redakcja Zatoki Piękna. 

 

Oglądaj relację wideo!

  

Miejsca tworzone z pasji bronią się same, jednak w przypadku salonów piękności i klinik medycyny estetycznej trudno o zaufanie pacjentów bez nowych technologii. Doskonale pokazuje to odwiedzony przez nas salon Strefa Piękna w Brodnicy, w którym o holistyczne podejście do pacjentów dba się właśnie przy wykorzystaniu innowacyjnych urządzeń.

- Jestem właścicielką salonu Strefa Piękna i szczęśliwą mamą 4 dzieci. Moje 16-letnie doświadczenie pozwoliło mi wraz z mężem stworzyć wyjątkowe miejsce. Powstało ono z pasji do wykonywania zawodu i jest dla mnie spełnieniem marzeń. To miejsce zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o siebie, swój wygląd, ciało i duszę – mówi nam Urszula Nehring.

 

Terapie łączone i zabiegi z użyciem technologii

Choć salon powstał z zamiłowania, na pierwszym miejscu są tu potrzeby klientów, którzy doceniają nie tylko gustownie urządzone wnętrza, ale także komfort oraz bezpieczeństwo zabiegów. Przeprowadzane tu terapie łączone możliwe są dzięki technologiom laserowym oraz innowacyjnym platformom do nieinwazyjnych zabiegów na twarzy czy do modelowania sylwetki.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, wiem jak ważne jest stałe poszerzanie kompetencji. Ciągle szukam rozwiązań i inspiracji. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy na profesjonalnych kosmetykach i wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie pochodzącym od sprawdzonych producentów – podkreśla właścicielka Strefy Piękna w Brodnicy.

Specjaliści ze Strefy Piękna wykonują zabiegi z wykorzystaniem urządzeń z firmy ITP S.A. W menu zabiegowym obecny jest m.in. laser Alma Rejuve do redukcji przebarwień i naczynek. Salon dysponuje także platformą Geneo, która daje możliwość kompletnej pielęgnacji, rewitalizacji i dotlenienia skóry oraz falą akustyczną Storz Medical do redukcji cellulitu.

Wśród urządzeń, w jakie wyposażona jest Strefa Piękna, nie mogło zabraknąć również niepokonanego Endermologie LPG do stymulacji komórkowej, które podczas jednego zabiegu zapewnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Każdemu z zabiegów przyjrzeliśmy się bliżej podczas naszej wizyty, ich prezentacja – już wkrótce na łamach Zatoki Piękna.

Zapraszamy na zabiegi do Strefy Piękna w Brodnicy

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.