Redukcja widoczności zmian naczyniowych i pigmentacyjnych to zabiegowe must have jesienią i zimą. Uzyskanie oczekiwanego efektu ułatwiają nowe technologie, jak np. laser Alma Rejuve, o którym usłyszeliśmy więcej podczas wizyty w salonie Strefa Piękna Urszula Nehring w Brodnicy.

 

Oglądaj zabieg!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Poprawa kolorytu skóry, lifting, redukcja widoczności naczynek, plam pigmentacyjnych i porów – takie efekty zapewnia zabieg wykonany laserem Alma Rejuve, który wykorzystują specjaliści ze Strefy Piękna w Brodnicy.

Salon, który z kamerą odwiedziła redakcja Zatoki Piękna, pracuje na najnowszych technologiach, w tym Geneo, Storz Medical, Endermologie LPG Alliance czy właśnie Harmony Baby Rejuve firmy Alma. Więcej o ostatnim z tych urządzeń opowiedziała nam Urszula Nehring, właścicielka Strefy Piękna. Jakie możliwości daje ta technologia?

 

Alma Harmony Baby Rejuve okiem eksperta

Laser Harmony Baby Rejuve to urządzenie izraelskiej firmy Alma Lasers przeznaczone do zabiegów na ciało i twarz. Szerokie możliwości zapewniają w nim dedykowane głowice Dye-Vl oraz NIR, natomiast komfort klienta zapewniany jest m.in. dzięki systemowi chłodzenia Glacial Tech. Dzięki dodatkowej głowicy Speed laser Alma Rejuve pozwala przeprowadzić również zabieg epilacji. Można go wykorzystywać nawet na delikatnej skórze, np. w obszarze szyi i dekoltu. Sam zabieg jest bezpieczny, komfortowy i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

- To urządzenie, które dzięki połączeniu nowoczesnych technologii dociera dokładnie tam, gdzie znajduje się problem. Laser idealnie sprawdzi się w okolicach twarzy, gdzie mamy problem z naczynkami, rumieniem czy też plamami pigmentacyjnymi. Zabieg jest bezpieczny i komfortowy, a możliwość tworzenia indywidualnych terapii łączonych podnosi komfort klienta. Laser wyposażony jest w zaawansowany system chłodzenia, wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła, a także w program In Motion – mówi nam Urszula Nehring.

 

Efekty zabiegu Alma Rejuve

Alma Rejuve bazuje na dwóch głowicach: Dye-VL wykorzystującej wąskopasmowe, pulsacyjne światło IPL, prowadzące do termicznego uszkodzenia komórek z nagromadzonym barwnikiem, a także NIR emitującej promieniowanie podczerwone, które przez podgrzanie włókien kolagenowych i elastynowych prowadzi do ich skrócenia. Urządzenie działa więc na przebarwienia i zmiany naczyniowe, a także oznaki starzenia się skóry. - W efekcie uzyskujemy poprawę wyglądu zmian naczyniowych, redukcję plam pigmentacyjnych, zmniejszenie widoczności porów, poprawę kolorytu i struktury skóry – tłumaczy Urszula Nehring.

Za pomocą Harmony Baby Rejuve można zredukować również widoczność trądziku różowatego i rumienia, a także osiągnąć efekt termoliftingu, czyli napięcia i zagęszczenia skóry. - Terapia przynosi doskonałe efekty widoczne już po pierwszym zabiegu – dodaje ekspertka.  

Zapraszamy na zabiegi do Strefy Piękna w Brodnicy

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.