Leczenie blizn, redukcja przebarwień, usuwanie naczynek – oto kilka z wielu wskazań platformy laserowej Harmony XL Pro, którą podczas naszej wizyty w klinice Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie zaprezentowała nam Anna Białecka, jej manager oraz kosmetolog. 

 

Oglądaj film z zabiegu!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.  

Zabiegi laserowe od lat należą do najbardziej sprawdzonych rozwiązań na problemy estetyczne skóry. Nie da się jednak porównać tradycyjnych laserów stosowanych przed dekadą z nowoczesnymi platformami używanymi współcześnie. Obrazują to m.in. możliwości platformy Harmony XL Pro marki Alma, która dzięki wszechstronności znalazła swoje stałe miejsce w licznych klinikach medycyny estetycznej.

Jakie problemy pozwala rozwiązać Harmony XL Pro? - Jeśli borykamy się z nieestetycznymi bliznami i rozstępami, nie możemy poradzić sobie z rumieniem, przebarwieniami czy naczynkami zapraszamy do kliniki Anlaya, w której oferujemy jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań tych problemów. Platforma Harmony XL Pro marki Alma to wszechstronna platforma laserowa, która jest w stanie uporać się z wieloma problemami skórnymi oraz poprawić jakość i kondycję skóry – mówi nam Anna Białecka, kosmetolog i manager kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie.

Platforma Harmony XL Pro to częsty wybór lekarzy medycyny estetycznej, ponieważ umożliwia leczenie różnych problemów klinicznych. Wyposażona jest ona w liczne głowice dedykowane różnym wskazaniom. - Jedną z głowic w klinice jest iPixel, która w kontrolowany sposób uszkadza tkankę, powodując naruszenie zrośniętych części skóry, a następnie pobudza stymulację produkcji kolagenu dla przyspieszenia regeneracji i gojenie się nowej warstwy skóry – wskazuje kosmetolog.

Blizny to nie jedyne wskazanie do zastosowania urządzenia. - Dzięki platformie Harmony XL Pro możemy uporać się także z innymi problemami, takimi jak redukcja rumienia, naczynek na twarzy czy tzw. pajączków na nogach, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego, odmłodzenie skóry czy redukcja przebarwień – wylicza ekspertka. - Harmony XL Pro to bardzo skuteczna i bezpieczna technologia, która wymaga serii od 4 do 6 zabiegów w odstępie minimum 3 tygodni – dodaje.

Jak podkreśla Anna Białecka, w klinice Anlaya zabiegi wykonywane są przez specjalistę, który dobiera odpowiednie parametry. Tworzy on też plan terapii odpowiedni do problemu, z jakimi przychodzi pacjent. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie wszechstronność urządzenia, które pozwala ekspertom dobrać głowicę do problemu skóry.

Zapraszamy na zabiegi Harmony XL Pro do Anlaya Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.