Cellulit to problem estetyczny każdej kobiety i choć na jego intensywność wpływa także tryb życia, pozbyć się go można często dzięki zabiegom. Pomagają w tym nowe technologie stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej, jak na przykład fala akustyczna Storz Medical, która nie tylko pozwoli pozbyć się cellulitu, ale też ujędrni ciało, brzuch, uda, a nawet pośladki.

 

Oglądaj film z zabiegu!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Dużo ćwiczeń, picie zalecanej ilości wody, zdrowe odżywianie – praktyka pokazuje, że to nie wystarczy, aby cieszyć się gładką skórą ciała. Pomarańczowa skórka dotyka każdej kobiety, niezależnie od wieku oraz stylu życia. Jeszcze dekadę czy dwie temu bardzo trudno było się jej pozbyć, ale dziś, dzięki innowacyjnym technologiom, jest to jak najbardziej możliwe. Przykładem jest dostępna w wielu salonach fala akustyczna Storz Medical. Więcej o tej technologii opowiedziała nam Anna Białecka, kosmetolog i manager kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie.

- Fala akustyczna Storz Medical to technologia, która skutecznie redukuje cellulit oraz zapobiega jego powstawaniu. Dodatkowo ujędrnia, wygładza i poprawia napięcie skóry w najbardziej problematycznych miejscach. Fala akustyczna Storz Medical wykorzystuje technologię fali o wysokiej energii, która jest wprowadzana do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Takie działania powodują naprzemienne kurczenie się i rozciąganie tkanki. Dzięki temu przyspieszamy procesy metaboliczne i stymulujemy mikrokrążenie – tłumaczy Anna Białecka z Anlaya Medical Clinic & SPA.

Fala uderzeniowa Storz Medical nie tylko wygładza cellulit, ale i redukuje obwody w miejscu wykonania zabiegu, a więc np. w obszarze pośladków i bioder czy brzucha. - W trakcie zabiegu używamy dwóch głowic. Pierwsza z nich drenuje układ limfatyczny, druga emituje falę akustyczną, uderzeniową i powoduje uszkodzenia komórek tłuszczowych. Skóra po zabiegu staje się gładsza, bardziej elastyczna i napięta – dodaje ekspertka.

Co ważne, zabieg wykonany technologią Storz Medical jest bezinwazyjny. Brak wymaganego okresu rekonwalescencji zdecydowanie ułatwia poddanie się całej serii zabiegów, która jest konieczna do uzyskania jak najlepszych rezultatów. Jak mówi Anna Białecka, warto wykonać od 6 do 12 zabiegów, w serii 1 lub 2 razy w tygodniu. Liczba i intensywność zabiegów są ustalane w czasie indywidualnych konsultacji ze specjalistami kliniki.

 

Zapraszamy na zabiegi Storz Medical do Anlaya Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.