Pozwala wymodelować sylwetkę, poprawić owal twarzy czy ujędrnić skórę. Accent Prime to kolejna z technologii, o jakiej szerzej opowiedziała nam manager kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie. 

 

Oglądaj film z zabiegu!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Kilka czy kilkanaście lat wstecz do osiągnięcia wielu estetycznych rezultatów konieczne było poddanie się operacji plastycznej. Dziś drogę do wymarzonego piękna skracają nowe technologie, które dzięki różnorodnym zastosowaniom zyskują uznanie zarówno pacjentów, jak i pracowników klinik medycyny estetycznej. Jednym z takich wszechstronnych urządzeń jest Alma Accent Prime.

- Wyszczuplenie, modelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry, a także poprawienie owalu twarzy i redukcja drugiego podbródka już nie muszą być czasochłonnymi czynnościami – zauważa w rozmowie z naszą redakcją Anna Białecka, kosmetolog i manager kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie. W klinice Anlaya w wymienionych wyżej wskazaniach oferuje się zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Accent Prime.

Zabieg Alma Accent Prime wykonywany jest za pomocą wielozadaniowej platformy, która łączy działanie fali radiowej z technologiami ultradźwiękowymi. Jego skuteczność potwierdzona jest nawet w takich wskazaniach, jak redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze brzucha i ud. To również jedna z niewielu technologii pozwalających pozbyć się drugiego podbródka.

- Accent Prime łączy w sobie dwie innowacyjne technologie - ultradźwięki, działające na tkankę tłuszczową oraz najmocniejszą na rynku falę radiową, zagęszczającą i ujędrniającą skórę – wyjaśnia kosmetolog. Jak mówi, Accent Prime to prawdziwy agent do zadań specjalnych. - To doskonałe rozwiązanie na takie problemy jak wiotkość oraz utrata jędrności skóry, nadmierna tkanka tłuszczowa, zmarszczki czy drugi podbródek – dodaje.

Jak mówi nam Anna Białecka, terapia Accent Prime daje takie efekty, jak redukcja tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie syntezy kolagenu i utworzenie nowych fibroblastów, dzięki czemu osiąga się zagęszczoną i ujędrnioną skórę. Ich uzyskanie wymaga przeprowadzenia serii od 4 do 6 zabiegów wykonywanych przynajmniej raz w tygodniu. - Warto skorzystać z tego rozwiązania, ponieważ Accent Prime przynosi długotrwałe efekty całkowicie nieinwazyjnie i komfortowo – podsumowuje kosmetolog.

Zapraszamy na zabiegi Alma Accent Prime do Anlaya Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.