Endermologia to jeden z najpowszechniejszych zabiegów estetycznych, wybieranym przez kobiety na całym świecie. Technologia pozwala zadbać zarówno o ciało, jak i o skórę twarzy. Co spowodowało, że stała się ona jednym z bestsellerów medycyny estetycznej?

 

Oglądaj film z zabiegu!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.  

Endermologie LPG Alliance to już praktycznie zabiegowe must-have w większości, o ile nie we wszystkich klinikach medycyny estetycznej. Powód? To skuteczna i bezpieczna, a przy tym bezinwazyjna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która zwalcza wiotkość skóry, a jednocześnie wpływa na metabolizm komórek, ułatwiając redukcję tkanki tłuszczowej. Więcej o zabiegu dowiedzieliśmy się od Anny Białeckiej z kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie.

- Jeśli zależy nam by kompleksowo zadbać o skórę twarzy i ciało, to polecamy zabieg Endermologie LPG, który pokochały kobiety i mężczyźni nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Endermologie LPG Alliance to unikalna technologia polegająca na masażu próżniowym i działaniu rolek, które „zasysają” tkankę, ułatwiając tym samym przepływ limfy w naszym organizmie – mówi nam Anna Białecka, kosmetolog i manager kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie.

Jak przekonuje kosmetolog, Endermologie LPG Alliance to metoda w 100% naturalna i bezpieczna, a przy tym niezwykle skuteczna. Jakie rezultaty daje wykonanie zabiegu? - Już po jednym zabiegu możemy zaobserwować mniej centymetrów w talii, ujędrnienie wiotkiej skóry, redukcję cellulitu czy rozświetlenie skóry twarzy, szyi, dekoltu, a nawet dłoni – podkreśla ekspertka.

Endermologie LPG Alliance należy do najchętniej wybieranych technologii, choćby dlatego, że w jednym czasie pozwala osiągnąć trzy efekty: redukcję cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Tak naprawdę na tym jej zastosowania jednak się nie kończą. - Endermologie LPG jest także doskonałą technologią terapeutyczną - do redukcji blizn, również tych pooperacyjnych, na bóle mięśni i stawów oraz do usunięcia zastojów i obrzęków – dodaje Anna Białecka.

Endermologia to technologia nie tylko skuteczna, ale i idealna dla osób niecierpliwych. Jak przekonuje kosmetolog, aby zobaczyć pierwsze rezultaty, wystarczy jeden zabieg. Czy to oznacza, że nie trzeba go powtarzać? Nic bardziej mylnego. - Dla uzyskania najlepszych efektów zalecamy minimum 10 zabiegów 1, 2 razy w tygodniu – zaznacza kosmetolog.

Zapraszamy na zabiegi Endermologie LPG Alliance do Anlaya Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.