Czym wyróżnia się zabieg Geneo i dlaczego to dobry wybór, gdy nasza skóra wymaga intensywnej pielęgnacji? Więcej o platformie Geneo opowiedziała Anna Białecka podczas naszej wizyty w klinice Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie. 

 

Oglądaj film z zabiegu!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.  

Osłabienie organizmu, problemy hormonalne, czynniki zewnętrzne – to wszystko ma niebagatelny wpływ na kondycję skóry. W wielu sytuacjach potrzebuje ona intensywnej regeneracji czy nawilżenia. Wówczas oprócz rutynowej pielęgnacji domowej warto zafundować jej zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające, które pozwalają dostarczyć skórze dokładnie takich składników odżywczych, jakich potrzebuje.

- Czasami nasza skóra wymaga zdecydowanej pielęgnacji, nawilżenia, wygładzenia czy redukcji rozszerzonych porów. Polecamy wtedy skorzystanie z Geneo, który zapewnia szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Geneo wykorzystuje unikalną technologię OxyGeneo, która zapewnia kompleksową pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1 – mówi nam Anna Białecka, kosmetolog i manager kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA w Józefowie.

Geneo jest platformą do zabiegów na twarz, łączącą technologie Tripollar, Oxygeneo i Ultrasound. Przeprowadzony za jej pomocą zabieg stymuluje naturalne procesy zachodzące w komórkach skóry, prowadząc do ich rewitalizacji. - Podczas zabiegu wykorzystujemy specjalne kapsułki wzbogacone w składniki odżywcze, umożliwiające tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb – tłumaczy kosmetolog.

Efekty zabiegów odmładzających, rozświetlających, nawilżających i przeznaczonych do skóry tłustej wzmacnia specjalne odżywcze serum. Co ważne, pierwsze efekty widać już po jednym zabiegu. - Warto jednak skorzystać z serii zabiegów, dla zachowania długotrwałych efektów – przekonuje Anna Białecka. 

Zapraszamy na zabiegi Geneo do Anlaya Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.