Dręczy Cię uporczywy cellulit? Powszechnie wiadomo, że cellulit, zarówno ten wodny, jak i tłuszczowy jest trudny do zwalczenia za pomocą tradycyjnych metod. W walce z tzw. pomarańczową skórką świetnie sprawdza się fala akustyczna Storz Medical. Zobacz, jak wygląda zabieg w SKY Clinic i co mówi o nim kosmetolog, Natalia Koryga.

 

Oglądaj wideo!

 

O zabiegu Storz Medical opowiada Natalia Koryga, kosmetolog ze SKY Clinic. 

- Dla naszych pacjentów wprowadziliśmy najnowsze urządzenie medyczne szwajcarskiej firmy Storz Medical, które niesamowicie działa zarówno w medycynie estetycznej, jak i fizjoterapii. Wskazaniem do zabiegu jest pozbawiona jędrności skóra, cellulit wodny, cellulit tłuszczowy, obrzęki kończyn i miejscowe zwłóknienia tkanki tłuszczowej. Zabieg Storz Medical wykonujemy na wewnętrzną stronę ud, całe uda, bryczesy, brzuch, ramiona oraz twarz. Fala akustyczna w sposób mechaniczny stymuluje tkanki do procesu naprawy oraz namnożenia nowych naczyń krwionośnych. Mechaniczna stymulacja tkanki jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna. - wyjaśnia Natalia Koryga

- Zabieg Storz Medical można wykonywać jako samodzielną terapię, jednak również zaleca się łączenie tych zabiegów z drenażem limfatycznym Endermologie LPG Alliance oraz takimi jak Onda lub fala radiowa SpaDeep. - dodaje kosmetolog.

 

Więcej o technologii Storz na: itpestetyka.pl

Poznaj ofertę zabiegową SKY Clinic na: skyclinic.pl