Jak ujędrnić skórę, wyrzeźbić ciało i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Z pomocą przychodzą najnowsze urządzenia stosowane w medycynie estetycznej i kosmetologii. Przekonaliśmy się o tym, odwiedzając Sky Clinc, która jest jedną z najnowocześniejszych klinik w Polsce. Poniżej cztery propozycje TOP zabiegów na ciało, o których warto pomyśleć nie tylko przed zbliżającym się urlopem lub ważnym wydarzeniem w naszym życiu. Te zabiegi pomogą utrzymać ciało w dobrej formie przez cały rok, są nieinwazyjne, bezbolesne i co najważniejsze skuteczne. 

 

Oglądaj relację ze Sky Clinic!

 

- Ponieważ bardzo dbamy o naszych pacjentów, staramy się, żeby mieć nie tylko najlepszych lekarzy, świetnie wyszkolonych kosmetologów, ale również bardzo miłą i spełniającą wszelkie życzenia recepcję, i oczywiście najlepszy do uzyskania na rynku sprzęt zarówno medyczny, jak i kosmetologiczny. - mówi Paweł Tkacz, Prezes Zarządu Sky Clinic.

 

Zabieg Schwarzy

Zabieg Schwarzy to nowoczesny zabieg umożliwiający modelowanie sylwetki poprzez zmniejszanie tkanki tłuszczowej i stymulację tkanki mięśniowej.

- Zabieg Schwarzy jest zabiegiem, który doskonale sprawdza się w modelowaniu sylwetki i likwidowaniu niedoskonałości skóry. Podczas treningu poprawia się napięcie mięśni, poprawia się rzeźba, zwiększa się ukrwienie w obszarze zabiegowym, a także nasila się proces lipolizy, czyli spalania tkanki tłuszczowej. Zabieg Schwarzy bardzo dobrze łączy się również z innymi zabiegami, które również wykonujemy w naszej klinice, takimi jak Endermologie LPG Alliance, fala uderzeniowa Storz Medical czy Onda. - mówi Joanna Jaworska, fizjoterapeutka Sky Clinic.

 

Zabieg ONDA

Zabieg ONDA za pomocą innowacyjnej technologii w bezpieczny sposób zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej w ciele. Emitowane przez maszynę mikrofale działają selektywnie na komórki tłuszczowe, doprowadzając do ich zniszczenia, a później do usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

- Zabieg Onda w Sky Clinic wykorzystywany jest w celu redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu technologii Coolwaves procedura jest niezwykle komfortowa i bezpieczna dla pacjenta. - mówi Aleksandra Nowicka, kosmetolog Sky Clinic.

 

Zabieg Storz Medical

Storz Medical to innowacyjny i nowoczesny sprzęt używany w walce z otyłością i cellulitem, który swoje działanie opiera na falach uderzeniowych (akustycznych), wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej i modelujących całą sylwetkę.

- Jednym z częściej wybieranych zabiegów w naszej klinice jest zabieg z użyciem fali akustycznej, czyli Storz Medical, który fenomenalnie działa na cellulit, zwiotczałą tkankę, poprawę gęstości i jędrności skóry. Zalecamy łączenie tych zabiegów z drenażem limfatycznym Endermologie LPG Alliance oraz takimi jak Onda i fala radiowa SpaDeep. - mówi Natalia Koryga, kosmetolog Sky Clinic

 

Zabieg Endermologie LPG Alliance 

Endermologie LPG Alliance jest masażem podciśnieniowym, który wykonywany jest specjalistycznym urządzeniem oddziaływującym na skórę oraz tkankę łączną. Zabieg wykazuje działanie odchudzające, odmładzające, oczyszczające, a nawet terapeutyczne. Endermologie LPG Alliance stosuje się w celu wymodelowania sylwetki, wyszczuplenia jej, a także redukcji silnego cellulitu, a nawet rozstępów. Wykorzystuje się ją nawet w przypadku leczenia dolegliwości bólowych, np. bólów kręgosłupa oraz jako przygotowanie do zabiegu liposukcji.

Jest to zabieg, który bardzo lubię jako przygotowanie dla pacjenta przed zabiegiem liposukcji, jak również i po liposukcji. - mówi dr Katarzyna Kołaczyk, specjalista chirurg i lekarz medycyny estetycznej Sky Clinic.

 

Ciało to nie wszystko...

Wśród bogatej oferty kosmetologii oraz dermatologii estetycznej, ważne miejsce w Sky Clinic zajmują zabiegi, mające na celu walkę z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów. Dla wielu osób jest to bardzo poważny problem, uniemożliwiający wręcz normalne funkcjonowanie przez ogromne kompleksy. 

- Korzystamy z bardzo zaawansowanych urządzeń i naszym głównym partnerem jest firma ITP S.A., która dostarcza nam te urządzenia, a ponieważ również przeszczepiamy włosy i robimy bardzo dużo tych zabiegów, z doskonałym zresztą rezultatem, zastanawiamy się nad zakupem urządzenia Smart Graft, aby nasze transplantacje były jeszcze doskonalsze. - podsumowuje Paweł Tkacz.

 

Więcej o zabiegach w Sky Clinic www.skyclinic.pl 

Sprawdź technologie ITP S.A. na www.itpestetyka.pl