O skuteczności Endermologie LPG Alliance w wyszczuplaniu i modelowaniu ciała, ale przede wszystkim zwalczaniu cellulitu pisaliśmy już nieraz. Poza tym mechaniczny masaż podciśnieniowy jest ważną częścią procesu przygotowania pacjentów do liposukcji, a także opieki pozabiegowej, w celu zminimalizowania obrzęków oraz wyrównania ewentualnych nierówności po zabiegu. Na czym polega jego działanie? Zapraszamy do oglądania zabiegu w SKY Clinic z komentarzem Katarzyny Kołaczyk, specjalistki chirurgii ogólnej i lekarza medycyny estetycznej. 

 

Oglądaj wideo!

 

Endermologie LPG Alliance jest istotną częścią procesu gojenia pacjentów po liposukcji. Zabiegi w serii zalecane są w celu zminimalizowania obrzęku oraz wyrównania ewentualnych nierówności po zabiegu. Mechaniczny masaż podciśnieniowy stosowany jest również przed zabiegiem, ponieważ ułatwia przeprowadzenie liposukcji, odpowiednio przygotowuje tkankę, powodując, że jest ona łatwiejsza do odessania.

O zastosowaniu zabiegu Endermologie LPG Alliance przed i po liposukcji opowiada Katarzyna Kołaczyk - specjalistka chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej w SKY Clinic.

W naszej klinice, gdzie wykonujemy zabiegi kosmetologiczne, jak i z zakresu medycyny estetycznej, jest stała współpraca lekarza wraz z zespołem kosmetologów.
Jednym z takich zabiegów, który łączy nasze specjalizacje jest zabieg Endermologie LPG Alliance. Jest to zabieg, który bardzo lubię jako przygotowanie dla pacjenta przed zabiegiem liposukcji, jak również i po liposukcji. Zabieg ten bardzo ułatwia przeprowadzenie liposukcji, gdyż przygotowuje tkankę, powodując, że jest ona łatwiejsza do odessania, a później również rekonwalescencja pacjenta po zabiegu przebiega sprawniej, ponieważ tkanka wcześniej pobudzona lepiej się goi i pacjent szybciej dochodzi do siebie. Zabieg ma zastosowanie zarówno na twarzy, a w szczególności podbródka, jak i brzucha, okolicy ud tudzież boczków, również ramion.

 

Więcej o technologii Endermologie LPG Alliance na: itpestetyka.pl

Poznaj ofertę zabiegową SKY Clinic na: skyclinic.pl