Chcesz zapomnieć o żmudnej pielęgnacji i bezskutecznych seriach zabiegów wyszczuplających i przeciwcellulitowych? Przedstawiamy opatentowaną technologię CoolwavesTM, która zrewolucjonizowała walkę z oporną tkanką tłuszczową i cellulitem. Zobacz, jak wygląda zabieg ONDA w Sky Clinic.

 

 

Oglądaj zabieg ONDA!

 

O zabiegu ONDA opowiada Aleksandra Nowicka - kosmetolog w Sky Clinic.

Onda to rewolucyjna technologia, wykorzystująca mikrofale Coolwaves o częstotliwości 2,45 GHz. Dzięki użyciu 2 głowic zabieg znajduje bardzo szerokie zastosowanie.
Jedna głowica o płytkiej penetracji wykorzystywana jest do zagęszczania oraz wygładzania tkanki. Głowica głębokiego działania wykorzystywana jest w redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. - mówi Aleksandra Nowicka.

- Okolice, które opracowujemy podczas zabiegu, to m.in. obszar nad kolanami, tył ud, wewnętrzna strona ud, bryczesy, brzuch, pośladki oraz ramiona.
Zaleca się wykonanie od 4-6 zabiegów w serii w odstępach 3 tygodni. Zabieg jest komfortowy oraz nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji.”
Zabieg Onda można łączyć z innymi technologiami, m.in. Schwarzy, falą akustyczną Storz Medical oraz Endermologie LPG. - dodaje kosmetolog.

 

Więcej o technologii ONDA na: itpestetyka.pl

Poznaj ofertę zabiegową SKY Clinic na: skyclinic.pl