Gdy zdaje się, że za pomocą wypełniaczy nie da się już osiągnąć więcej niż dotychczas, wkraczają terapie łączone. Wyższa skuteczność dotyczy również łączenia preparatów, czego najlepszym dowodem jest m.in. procedura Neauvia Explosion, czyli zabieg intensywnie nawilżający, napinający i odmładzający skórę szyi. 

 

Oglądaj film zabiegu!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Odwiedzając kliniki medycyny estetycznej w całej Polsce, chętnie przyglądamy się nie tylko nowym technologiom, ale i zabiegom z wykorzystaniem znanych nam już preparatów. Okazuje się, że czasami do osiągnięcia spektakularnych efektów wystarcza połączyć dwa sprawdzone preparaty w jedną pielęgnacyjną procedurę. Przykładem jest Neauvia Explosion, która czerpie korzyści z właściwości wypełniaczy oraz mezoterapii.

- Nowoczesna procedura Neauvia Explosion stosowana w klinice Pawlikowski jest dedykowana do pacjentów, którzy mają problem z wiotkością i suchością skóry na szyi, dekolcie oraz dłoniach – mówi lek. Wojciech Drzazga, specjalizujący się w medycynie estetycznej i laseroterapii. Uzyskanie zamierzonych efektów wymaga przeprowadzenia serii trzech zabiegów, powtarzanych najlepiej co 4 do 6 tygodni.

 

Na czym polega zabieg Neauvia Explosion?

Wypełniacze Neauvia na bazie kwasu hialuronowego w klinikach medycyny estetycznej stosowane są od kilku lat. Połączenie dwóch preparatów w jeden zabieg jest jednak nowością. Procedura Neauvia Explosion łączy wypełniacz Neauvia Rheology z mezoterapią Hydro Deluxe, dzięki czemu efekt wypełnienia uzyskuje się przy jednoczesnym wielostopniowym nawilżeniu skóry. Kiedy Neauvia Rheology redukuje drobne zmarszczki i koryguje pierwsze oznaki starzenia, Hydro Deluxe z czystym kwasem hialuronowym wzbogaconym hydroksyapatytem wapnia wspiera produkcję kolagenu.

- Procedura polega na tym, że podajemy mieszaninę dwóch preparatów, czyli Neauvia Hydro Deluxe oraz Neauvia Intense Rheology, które przepięknie nawilżają, powodują biostymulację, rewitalizację tej okolicy oraz delikatny efekt wypełnienia, który powoduje zniesienie wiotkości skóry oraz wzrost napięcia tej okolicy. Jest to zabieg, po którym efekty widzimy już od razu – tłumaczy lek. Wojciech Drzazga.

Zabieg Neauvia Explosion jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, a do tego można wykonywać go u osób z każdym typem skóry. Daje on spektakularne efekty w postaci napięcia i intensywnego nawilżenia skóry, a także subtelnego wypełnienia, doskonale odpowiadające na obecną modę na naturalny wygląd.

- Oczywiście jest to zabieg całoroczny, możemy go stosować niezależnie od pory roku. Daje znakomite efekty. Widać, że ta skóra jest bardziej wypoczęta, napięta, gładsza i zrewitalizowana – podsumowuje lek. Wojciech Drzazga.

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Pawlikowski

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.