Odmłodzić skórę, poprawić owal twarzy i zapewnić skórze naturalną regenerację i odnowę – to cel niejednej kobiety 40+, która zauważa u siebie pierwsze oznaki starzenia. Odpowiedzią na jej potrzeby jest zabieg Nlift, któremu przyjrzeliśmy się bliżej w Klinice dr Beaty Dethloff w Warszawie.

 

Wzrost fibroblastów aż o 101%. Taki efekt daje zabieg Nlift wykonywany w Klinice dr Beaty Dethloff, któremu poddała się Marlena Kosiec. Zarówno dr Beata Dethloff, jak i pacjentka, brały udział i poznały się w programie „40 kontra 20”. Obdarzając się wzajemnym zaufaniem, wspólnie pokazały możliwości terapii Nlift, która łączy zabiegi z wykorzystaniem mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe, termoliftingu Zaffiro, wypełniaczy Neauvia, profesjonalnych kosmeceutyków Neauvia oraz suplementacji.

 

Oglądaj zabieg Nlift

 

10 lat mniej z zabiegiem Nlift?

Marlena Kosiec, 49-letnia pacjentka dr Beaty Dethloff, zdecydowałaby się na zabieg, który przywróciłby jej twarzy młody i świeży wygląd. Terapia miałaby odmłodzić ją o 10 lat. Okazało się, że osiągnięcie upragnionego efektu wymaga wypełnienia ubytków i zagłębień, wygładzenia bruzd i podciągnięcia owalu twarzy. Zapadła decyzja o wykonaniu zabiegu Nlift, który łączy, mezoterapię, zabieg Zaffiro i  wolumetrię.

- Zabieg Nlift firmy Neauvia jest najbardziej kompleksowym zabiegiem jaki znam – zapowiedziała dr n. med. Beata Dethloff, lekarz medycyny estetycznej. Zabieg Nlift wykonywany jest w dwóch etapach. Pierwszy z nich to zabieg mezoterapii produktem Hydro Deluxe. - Natomiast drugim etapem po tygodniu, jest zabieg Zaffiro poprzedzony peelingiem wodnym. Oczywiście cały czas przy użyciu kosmeceutyków firmy Neauvia. Po zabiegu Zaffiro bezpośrednio wykonujemy wolumetrię – mówiła dr Beata Dethloff.

 

Jakie efekty daje zabieg Nlift?

Jak przekonywała ekspertka, Nlift dzięki połączeniu mezoterapii, kwasu hialuronowego i podczerwieni pozwala osiągnąć dużo lepszy efekt ujędrniający skórę.

- Zabieg ten cechuje synergia, czyli 2+2=5. Jest to jedyny zabieg, który w badaniu in vivo po 21 dniach uzyskał wzrost fibroblastów aż o 101% - zauważyła lekarka. U Marleny Kosiec zabieg mezoterapii, Zaffiro i wolumetrii pozwolił napiąć i odświeżyć skórę oraz pozbyć się głębokich bruzd.

Zabieg Nlift na środkową część twarzy bezpośrednio wspiera naturalne procesy regeneracyjne skóry. Już pierwszy etap – mezoterapia Neuvia Hydro Deluxe – przywraca skórze witalność i odpowiedni poziom nawilżenia. Na drugim etapie wypełniacze Neauvia Intense i Stimulate dobierane są do potrzeb pacjenta, natomiast Zaffiro – urządzenie łączące peeling wodny z termoliftingiem – daje natychmiastowy efekt remodelingu.

Dla kogo zabieg Nlift będzie trafnym wyborem? - Dla każdej kobiety i mężczyzny powyżej 30. roku życia – odpowiada dr Beata Dethloff. Ilość powtórzeń czy serii uzależniona jest oczywiście od jakości skóry u danej osoby. 

 

Zabieg Nlft w Klinika Dr Beata Dethloff

Więcej na stronie: neauvia.pl