Off Label to marka, która łączy grupę lekarzy-pasjonatów, chcących dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i techniką. Aktywnie angażuje się w rozpowszechnianie najnowszych trendów stosowanych w medycynie estetycznej oraz funkcjonalnej. Organizuje sympozja, kongresy i szkolenia prezentując efekty zabiegów, uczy jak pomagać, a nie szkodzić pacjentom. Portal Zatoka Piękna od lat tradycyjnie patronuje takim wydarzeniom.

Off Label ma przyjemność zaprosić na VI sympozjum pt. „Z ust do ust - techniki i pułapki estetyczne”, które odbędzie się 17.09.2022 r., w hotelu Crowne Plaza w Warszawie. W trakcie wrześniowego spotkania eksperci będą dzielić się fachową wiedzą praktyczną i doświadczeniem, a uczestnicy będą mieli możliwość zaangażowania się w dyskusję.
Podczas paneli będą poruszane takie zagadnienia jak: anatomia czerwieni wargowej, zmarszczki palacza oraz kodu kreskowego, uśmiech dziąsłowy, a także, jakie narzędzia powinny być wykorzystywane w powiększaniu czerwieni wargowej. Eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami w wyborze odpowiedniej metody w modelowaniu ust techniką: French lips, Russian lips oraz na płasko. Na szczególną uwagę zasługuje nadchodząca dyskusja na temat tego, na jakie problemy stomatologiczne należy zwrócić uwagę wybierając metodę modelowania ust. W kolejnych panelach eksperci odpowiedzą na pytania, czy istnieje alternatywa dla wypełniaczy, kiedy powinniśmy nawilżać a kiedy wypełniać usta oraz w jakiej sytuacji skorygować należy brodę, a nie usta.

Lekarze na sympozjum OFF Label
Lekarze na sympozjum OFF Label

Lekarze biorący udział w sympozjum będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o chirurgicznym liftingu ust, odtwarzaniu ich konturu, a także jak postępować przy utracie jędrności, a co za tym idzie asymetrii czerwieni wargowej. Poruszony zostanie palący temat opadających kącików ust, fizjologicznej utraty objętości wargi białej i wypłaszczeniu łuku Kupidyna. Sympozjum zwieńczy dyskusja otwarta o hialuronidazie na trudnym obszarze ust oraz specyfice pracy w tej okolicy, a eksperci wspólnie z uczestnikami odpowiedzą na bardzo ważne, w kontekście korekty ust, pytanie: jak pomagać, a nie szkodzić?

Wśród znanych nazwisk prelegentów Off Label, którzy podzielą się swoją wiedzą ekspercką podczas VI sympozjum, znajdą się m.in.: Edyta Adamczyk-Kutera, Wioletta Barańska-Rybak, Joanna Bielska-Gawron, Bożena Czekańska-Smykalla, Edyta Englander, Katarzyna Grudzień, Katarzyna Kwarecka, Maria Noszczyk, Iwona Radziejewska-Choma, Anna Telenga, Barbara Walkiewicz-Cyrańska, Karolina Winkel, Marek Pitucha, Tomasz Pniewski i Krzysztof Widerkiewicz.

Barbara Walkiewicz-Cyrańska: Z ust do ust - świetnie nawiązuje do przesłania Off Label - większość procedur, technik, które polecamy są przekazywane właśnie “z ust do ust”.

VI Sympozjum OFF Label
VI Sympozjum OFF Label


Michał Cyrański: “Off Label to organizacja, która polega na eksperckim szkoleniu lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i funkcjonalnej. To nowatorskie podejście do edukacji które w naszej opinii po raz pierwszy w historii oddaje to czym medycyna estetyczna jest: nowoczesność, przejrzystość i przedsiębiorczość. Zależy nam na tym, aby lekarze nieustannie rozwijając swoją wiedzę merytoryczną, potrafili wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce.

Program wydarzenia oraz zapisy dostępne są na platformie OFF Label