W tym roku Światowy Dzień Wellness (Global Wellness Day) obchodzony był w sobotę 9 czerwca w ponad 100 krajach na całym świecie, również w Polsce. Redakcja Zatoki Piękna odwiedziła tego dnia Sofitel Grand Sopot, gdzie mogliśmy celebrować życie w stylu wellness. A Ty jak zmieniłeś swoje życie? 

 

Sofitel Grand Sopot przygotował dla zaproszonych gości mnóstwo atrakcji związanych z szeroko rozumianą profilaktyką zdrowia i urody. Nie mogło zatem zabraknąć ćwiczeń fizycznych, zdrowego poczęstunku z owocami i koktajlami czy zabiegów modelujących na twarz na bazie naturalnych, luksusowych kosmetyków Elemis.

 

Zobacz fotorelację z Dnia Wellness w SOFITEL Grand Sopot

 

Twórczynią i pomysłodawczynią wyznaczenia drugiej soboty czerwca na Światowy Dzień Wellness jest Belgin Aksoy, właścicielka tureckiego ośrodka SPA promującego zdrowy styl życia.  Belgin Aksoy dąży, by ten specjalny dzień poświęcony profilaktyce zdrowia fizycznego i psychicznego stał się globalnym projektem społecznym o charakterze non-profit, dzięki któremu ludzie mogą docenić wartość swojego życia.

Dziękujemy SOFITEL Grand Sopot za wspólny relaks!