Informujemy o nowych trendach i możliwościach medycyny estetycznej, doradzamy, jak dbać o skórę twarzy oraz o ciało, a wspólnie z ekspertami rozwiewamy wszystkie wątpliwości, jakie mogą pojawić się przed poddaniem się zabiegom estetycznym, stomatologicznym czy operacjom plastycznym. Jesteśmy z wami już dwa lata, dlatego zapraszamy do wspólnego świętowania naszych urodzin!

 

- Przygotowując się do uruchomienia portalu zatokapiekna.pl, czyli przeszło dwa lata temu, przyjrzeliśmy się dokładnie temu, na co pozwalają medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna oraz stomatologia. Okazało się, że ich możliwości są niemalże nieograniczone, co zresztą udowadniamy do dziś. Tysiące artykułów i setki komentarzy ekspertów – oto najkrótszy możliwy bilans naszej dwuletniej działalności. Zatoka Piękna uczestniczyła bowiem w kilkudziesięciu eventach, kongresach branżowych i akcjach charytatywnych - podsumowuje Estera Gabczenko, wydawca i redaktor naczelna Zatoki Piękna.

 

W pogoni za innowacjami

Nasza redakcja przetestowała dla was wiele zabiegów, w tym tych, o których mówi się w zasadzie od niedawna. Nie boimy się innowacji ani… kamery, z którą ekipa Zatoki Piękna odwiedza kliniki w całej Polsce. Przed jej obiektywem przeprowadziliśmy rozmowy z lekarzami, specjalistami oraz gwiazdami, dostarczając wam informacji o nowych technologiach, sposobach na zachowanie młodości i o tym, jak dbają o swój wygląd najpopularniejsi Polacy.

 

Metamorfoza na 2. urodziny Zatoki Piękna

Chociaż wiele już za nami, gwarantujemy, że nie zamierzamy zwalniać tempa. Już teraz zapraszamy do naszej urodzinowej akcji - prawdziwa metamorfoza z Zatoką Piękna i naszymi Partnerami!

Z okazji 2. urodzin portalu zaprosiliśmy dwie panie do pałacu Quadrille w Gdyni, gdzie sztab najlepszych specjalistów dokona niesamowitej przemiany zwyciężczyń castingu, a efekt uwiecznimy w specjalnie zorganizowanej sesji zdjęciowej.

Casting do Metamorfozy zakończył się 16 marca 2018 r.

W poniedziałek 19 marca spośród wielu zgłoszeń jakie otrzymaliśmy, Jury wybrało 2 zwycięskie Panie! Do udziału w metamorfozie zakwalifikowały się: Katarzyna G.  z miejscowości Kwidzyn oraz Aleksandra J. z miejscowości Świecie. Obu laureatkom gratulujemy! Nie możemy się już doczekać spotkania i efektów metamorfozy! 

Wszystkim pozostałym osobom, które wysłały swoje zgłoszenie serdecznie i z całego serca dziękujemy. Zapraszamy do odwiedzania i czytania portalu ZatokaPiekna.pl oraz udziału w naszych innych konkursach.

Skład Jury: Lucyna Konecka z Lucy Fotografia, Marta Dworak z Hotelu Quadrille, Ewelina Araszkiewicz ze SPA Quadrille, Magdalena Modrzejewska z ModrzejewskAcademy, Izabela Jurczak z Izabela Jurczak Makeup oraz Estera Gabczenko z Zatoki Piękna.

Panie, które zakwalifikowały się do darmowej metamorfozy, w pakiecie otrzymają:

 • konsultację z kosmetologiem, stylistką fryzur, makijażystką,
 • zabieg liftingujący ZAFFIRO lub zabieg HYDRAFACIAL (po konsultacji z kosmetologiem)
 • fryzurę, makijaż i stylizację do sesji,
 • sesję zdjęciową po metamorfozie,
 • publikację efektów metamorfozy w portalu ZatokaPiekna.pl.

Początek Akcji Metamorfoza przewidziany jest na godz. 09:00 dnia 26 marca w Hotelu Quadrille Gdynia Orłowo. To niesłychane wyróżnienie dla każdej z Pań, ponieważ jego piękne, stylowe wnętrza, rzadko udostępniane do sesji zdjęciowych, z pewnością nadadzą efektom końcowym ekskluzywnego charakteru. Co więcej, wyjątkowe Quadrille SPA, z uwagi na holistyczne podejście do pielęgnacji, połączenie terapii manualnych z najlepszymi zabiegami high-tech i dostęp do niestandardowych terapii (np. sesje rozwojowe, masaż Shiatsu oraz terapie dźwiękiem na misach i gongach tybetańskich), doskonale wpisuje się w idee, którym od dwóch lat hołduje Zatoka Piękna.

Po pracach nad metamorfozą każda z laureatek weźmie udział w sesji zdjęciowej w obiektywie Lucyny KoneckiejLucy Fotografia, od września tego roku wykładowczyni w szkole fotografii w Sopocie, zdobywczyni nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych, której zdjęcia publikowane są w wielu prestiżowych czasopismach i magazynach.

O fryzury zadba Magdalena Modrzejewska, stylistka fryzur, właścicielka salonu ModrzejewskAcademy oraz szkoleniowiec w jednej osobie, która na swoim koncie ma współprace z gwiazdami i autorskie pokazy kolekcji fryzur.  

Makijażem naszych Czytelniczek zajmie się z kolei makijażystka Izabela Jurczak, właścicielka Makeup Room w Gdańsku, w którym prowadzi kursy makijażu oraz zmienia wizerunek kobiet. 

Finał w postaci publikacji gotowej sesji w portalu ZatokaPiekna.pl już 5 kwietnia!

 

Aby wziąć udział w urodzinowej Metamorfozie - CASTING ZAKOŃCZONY! NIE PRZYJMUJEMY NOWYCH ZGŁOSZEŃ

 1. Od 2 do 16 marca należy wysłać jedno swoje zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. W wiadomości prosimy o załączenie aktualnego zdjęcia twarzy i sylwetki, podanie swojego imienia i nazwiska a także telefonu kontaktowego.
 3. Prosimy o wklejenie koniecznie do zgłoszeniowego e-maila poniższego oświadczenia:
  Oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji w „Metamorfozie na 2 urodziny Zatoki Piękna”  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
  Jednocześnie zostałam poinformowana o tym, że: administratorem danych osobowych w „Metamorfozie na 2 urodziny Zatoki Piękna” jest GAB Media Estera Gabczenko, 80-214 Gdańsk, Ul. M. Smoluchowskiego 7 - wydawca portalu zatokapiekna.pl. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia kandydatów w „Metamorfozie na 2 urodziny Zatoki Piękna”, a podanie ich jest dobrowolne. Udostępnianie danych nie jest przewidywane. Oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie do dostępu do treści moich danych i ich poprawieniu.
 4. Jury wybierze spośród nadesłanych zdjęć 2 kandydatki do metamorfozy, z którymi skontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia dalszych działań.
 5. Udział w metamorfozie jest bezpłatny, prawa do udziału nie można zamienić na ekwiwalent pieniężny, a organizatorzy nie zapewniają przejazdu i pobytu uczestniczkom Metamorfozy.