Z początkiem grudnia rozpoczyna się współpraca znanego specjalisty ds. żywienia, Konrada Gacy, z portalem Zatoka Piękna. Cykl „W zdrowym stylu by Konrad Gaca” będzie obejmował serię tekstów poruszających tematykę odchudzania oraz dbania o zdrowie i sylwetkę.

 

Konrad Gaca od lat odchudza Polaków zmieniając ich nawyki żywieniowe oraz przekonując do uprawiania aktywności fizycznej. Jako ekspert ds. leczenia otyłości, specjalista żywieniowy i twórca metody Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM, stanowi prawdziwy autorytet w dziedzinie odchudzania. Dzięki jego metodzie dziesiątki tysięcy Polaków zredukowały od 10 do 170 kg i zyskały nowe życie oraz wiarę w siebie. Jest autorem bestsellerowych książek „Moje odchudzanie”, „Kuchnia Fit”, "Kuchnia Fit 2" oraz "Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji", a także właścicielem pierwszego fit hotelu w Polsce – GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym.

- Kolumna ekspercka „W zdrowym stylu by Konrad Gaca” powstała w wyniku potrzeb czytelników Zatoki Piękna i będzie serią artykułów, publikowanych raz w miesiącu. Poruszone w niej będą tematy, które trapią większość osób z problemem nadprogramowych kilogramów, bądź tych, które chcą ich uniknąć – mówi Estera Gabczenko, Redaktor Naczelna Zatokapiekna.pl. W swoich tekstach Konrad Gaca będzie odpowiadał na najbardziej nurtujące i wstydliwe pytania oraz doradzi, jak dbać o szczupłą sylwetkę. Każda osoba, która chciałaby poznać sekrety bycia fit znajdzie tu coś dla siebie.

A już w pierwszym artykule Konrad Gaca doradzi „Jak przetrwać Święta i nie przytyć”.

 

Zapraszamy wkrótce!

Konrad Gaca i Zatokapiekna.pl