W Bytowie powstała nowa specjalistyczna klinika medycyny estetycznej, w której można skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem światowej klasy technologii. Miejsce jest ustronne, położone w sercu Kaszub i można w nim po zabiegach… przenocować. Do dyspozycji przyjezdnych gości przygotowane są bowiem dwa apartamenty. To szczególne miejsce to Klinika Kosma. W jej uroczystym otwarciu 9 listopada uczestniczyła Sylwia Gliwa, znana aktorka i bytowianka, a także Estera Gabczenko, Redaktor Naczelna Zatoki Piękna. Spotkanie poprowadziła Anna Butrym.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z otwarcia Kliniki Kosma:

 

Gości powitała Kamila Koska-Mach - właścicielka Kliniki: - Cieszę się, że przybyliście tak licznie i chcecie świętować z nami tak ważny dla Kliniki Kosma dzień. Przez ostatnich kilka miesięcy mierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami, ale rezultat jest wart całego stresu i wysiłku. Szczególnie dziękuję swoim rodzicom, którzy nauczyli mnie, że każdy problem ma swoje rozwiązanie. Nieocenionym wsparciem był także mąż Michał.

Posłuchajcie, co jeszcze o nowo otwartej klinice powiedzieli jej właściciele w wywiadzie dla Zatoki Piękna:

   

Jak opowiedziała na wstępie, Kamila Koska-Mach z branżą estetyczną jest związana od wielu lat. W 2011 roku - jako najlepsza studentka - ukończyła studia kosmetologiczne. Zdolności manualne do wykonywania skomplikowanych zabiegów medycyny estetycznej doskonaliła na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Blizny, rozstępy, rumień zmarszczki, skóra pozbawiona jędrności: do walki z takimi i innymi problemami przygotowana jest Klinika Kosma - zarówno pod względem pracujących w niej fachowców, jak i sprzętu. Bytów jest rodzinnym miastem Kamili Koski-Mach.

Kamila Koska-Mach
Kamila Koska-Mach / fot. Dariusz Breś

 

Pacjenci Kliniki Kosma przed każdym zabiegiem mogą liczyć na sesję fotograficzną, która pokaże rezultat przeprowadzonych zabiegów. Miejsce urządzone jest kompleksowo - aby nie tracić czasu na dojazdy i zmianę miejsca, Klinika Kosma posiada również gabinet stomatologiczny oraz studio treningu personalnego. Zadbać w niej można nie tylko o dobry wygląd, ale i kondycję.

 

Technologie

Podczas zwiedzania nowych wnętrz, goście mieli okazję zobaczyć światowej klasy urządzenia, m.in. Alma Harmony XL PRO - iPixel, Palomar Vectus oraz LPG Alliance, które światową i polską premierę miało w tym roku. Opowiedziała o nich Katarzyna Nadolna z ITP Biomedical Company:

- Jako firma zajmujemy się dostarczaniem najnowszych technologii do klinik medycyny estetycznej w Polsce. Na co dzień jeździmy po całym świecie, zaglądając do gabinetów lekarzy i specjalistów i podpatrując najlepsze - sprawdzone - technologie. Co najbardziej cieszy nas we współpracy z Kamilą Koską-Mach i Michałem Mach, to bezkompromisowość w wyborze sprzętu. Jakość i bezpieczeństwo pacjentów są dla nich najważniejsze. Nie musimy jechać do Dubaju czy Londynu, aby skorzystać z najlepszych zabiegów. Świat jest tutaj! A w Klinice Kosma - prócz znakomitego sprzętu - są świetni specjaliści i domowa, komfortowa atmosfera.

  

Laser Alma Harmony XL PRO – iPixel wykorzystywany jest szczególnie do zabiegów obejmujących leczenie zmian pigmentacyjnych skóry. Zmiany tego typu mogą powstawać na skutek działania promieniowania UV, starzenia się skóry, pozostawania blizn po trądziku i pozostałych zmianach skórnych. Laser Palomar Vectus dedykowany jest m.in. do trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Natomiast LPG Alliance to najlepsza na świecie metoda modelowania sylwetki oryginalnym masażem próżniowym.

 

 

Atrakcje wieczoru oraz Gość Specjalny

Wieczór obfitował w wiele atrakcji, wśród których można wymienić znakomitego szampana, koncert fortepianowy, pokaz taneczny, apetyczne przekąski i przepyszny tort.

Gościem specjalnym na otwarciu Kliniki Kosma była Sylwia Gliwa, która pochodzi z Bytowa. Aktorka słusznie zauważyła, że dużym atutem Kliniki Kosma jest światowy poziom usług oraz bytowskie ceny. O tym, co jeszcze podczas tego magicznego wieczoru powiedziała aktorka, przekonacie się już wkrótce w naszym materiale wideo.

Sylwia Gliwa
Sylwia Gliwa / fot. Dariusz Breś

 

- Kaszuby wzbogaciły się o nowa klinikę piękna. Jestem pod wrażeniem tak przemyślanej wizji młodych właścicieli Kosmy i podążaniem za najnowszymi trendami. Pomysł na klinikę, która oferuje nie tylko zabiegi estetyczne, ale również stomatologiczne, a do tego dba o aktywność fizyczną, moim zdaniem jest strzałem w dziesiątkę. Podoba mi się również to, że właściciele pomyśleli o prywatności i dyskrecji dla swoich klientów, co nie zawsze udaje się klinikom w dużych miastach. To może być zdecydowany atut tego miejsca, poza oczywistym urokiem kaszubskiego krajobrazu - podsumowała zaś swoje wrażenia Estera Gabczenko.

Małgorzata Śliwińska, Estera Gabczenko
Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager ITP S.A., Estera Gabczenko, Redaktor Naczelna Zatokapiekna.pl / fot. Dariusz Breś

 

Podczas tak wyjątkowego wydarzenia nie mogło zabraknąć zdjęć na tzw. ściance.

 

Zobaczcie koniecznie naszą galerię wspaniałych gości Kliniki Kosma: