Huczne otwarcie Kliniki Kosma w Bytowie odbyło się 9 listopada. Od tej pory mieliśmy czas przyjrzeć się jej ofercie. Miejsce okazało się rajem dla wszystkich estetów, którzy podobnie jak właściciele placówki, o pięknie myślą kompleksowo.

 

Pojęcie estetyki, któremu hołduje Klinika Kosma, wykracza daleko poza medycynę estetyczną

Posłuchajcie, co o nowej klinice i topowych zabiegach mówią jej właściciele:

   

Propozycje Kliniki Kosma ułożone są według potrzeb potencjalnych pacjentów. Jeśli czyimś celem jest doskonała skóra bez wstydliwych mankamentów, pozbawiona zbędnego owłosienia, a zarazem piękna cera czy smukłe ciało, powinien udać się właśnie do niej. Na pacjentów czeka bowiem szeroka gama zabiegów, zaczynając od wyszczuplającej endermologii LPG Alliance, która swoją premierę miała niedawno w Monako czy fali uderzeniowej STORZ MEDICAL dosłownie rozbijającej tłuszcz, kończąc na znanych i lubianych zabiegach „bankietowych” jak termolifting twarzy i ciała Zaffiro oraz rozjaśniającego i wygładzającego skórę GeneO+.

Zabieg endermologii
Zabieg endermologii w Klinice Kosma / fot. Dariusz Breś

 

Wszelkie niedoskonałości usuwane są tutaj za pomocą efektywnych i bezpiecznych urządzeń, które tworzą obecny w Klinice bogaty park maszynowy. W oparciu o bezkompromisową jakość oraz wyznawane przez pracujących tu ekspertów holistyczne podejście do piękna, stworzono również bogate "menu" terapii przeciwstarzeniowej. Dzięki temu specjaliści są w stanie zagwarantować pacjentom długotrwałe efekty odmłodzenia twarzy i ciała.

Trzon jej działalności stanowi laseroterapia, w ramach której specjaliści wykorzystują najnowocześniejszą platformę laserową Alma Harmony XL PRO. Za pomocą zaawansowanej technologii są w stanie podjąć się wielu problemów estetycznych z którymi boryka się większość z nas: zmarszczki, wiotka skóra, rozstępy, przebarwienia, poszerzone naczynka, blizny i inne. W walce o skórę pozbawioną niedoskonałości do dyspozycji pacjentów pozostaje również urządzenie Dermapen służące terapii mikronakłuwania czy innowacyjna karboksyterapia.

Kosma - gabinet
Kosma, gabinet zabiegowy / fot. Dariusz Breś

 

W walce z niechcianym owłosieniem postawiono na najbardziej sprawdzone rozwiązanie, placówka wyposażona została w niezwykle ceniony laser diodowy Palomar Vectus. Terapia laserowej depilacji (epilacji) przygotowana została pod kątem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ bytowska placówka duży nacisk kładzie także na zabiegi dla mężczyzn. Oprócz depilacji laserowej, np. torsu, pach i pleców, do zaoferowania ma im także zabiegi odmładzające i niwelujące defekty skóry, modelowanie sylwetki, terapię łysienia, leczenie trądziku różowatego czy lifting twarzy.

 

 

Z troski o piękny uśmiech i dobrą kondycję

Bytowska klinika powstała jako wyraz zafascynowania szeroko rozumianą estetyką. Jej założyciele nie ograniczyli się bowiem do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Oprócz zabiegów upiększających Klinika prowadzi także Studio Treningu Personalnego oraz Dział Stomatologii, który poza standardowym leczeniem zajmuje się także poprawą estetyki jamy ustnej.

Kosma - gabinet stomatologiczny
Kosma, gabinet stomatologiczny / fot. Dariusz Breś

 

Jak widać, do pacjenta podchodzi się tu kompleksowo, dbając o jego dobry wygląd, samopoczucie, kondycję fizyczną a także niespotykany komfort, który gwarantują… dwa apartamenty przygotowane dla wszystkich gości z dalszych stron. Ustronna lokalizacja, prywatny parking i zabiegi przeprowadzane w kameralnej atmosferze, gwarantują dbanie o swój wygląd i zdrowie z zachowaniem maksymalnej dyskrecji.