Jaki jest współczesny mężczyzna? Czy w męskiej pielęgnacji faktycznie stosuje się jeden kosmetyk do wszystkiego? Z jakimi problemami skórnymi borykają się mężczyźni i gdzie szukają pomocy? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukujemy w nowym cyklu specjalnie dla mężczyzn: Zmieniamy nawyki z Kovalite.

 

Przyjęło się, że branża beauty z usługami i produktami trafia szczególnie do kobiet, tymczasem zarówno w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej, jak i w pielęgnacji skóry, ciała i włosów, przybywa produktów i zabiegów przeznaczonych dla mężczyzn. Nowym trendom w męskiej pielęgnacji, ewolucji w obrazie mężczyzny i problemom skórnym u mężczyzn przyglądamy się w ramach nowego cyklu tematycznego: Zmieniamy nawyki z Kovalite.

 

Stress Relief 

Od dziś, we współpracy z ekspertami, m.in. z dziedziny psychologii i kosmetologii, odpowiadamy na nurtujące pytania na temat męskiej pielęgnacji, a także wizerunku współczesnego mężczyzny. Cykl realizujemy wspólnie z marką Kovalite SKIN oferującą kosmetyki do męskiej pielęgnacji, a zarazem wspomagającą zmianę codziennych nawyków i stosowanie rytuałów, które mają pozytywny wpływ na stan umysłu.

Komentarz eksperta

Chris Krakowski
Chris Krakowski
Cykl Zmieniamy nawyki z Kovalite ma na celu zwiększenie świadomości mężczyzn dotyczącej prawidłowych nawyków pielęgnacyjnych oraz pomoc w dążeniu do lepszego samopoczucia i radzenia sobie ze stresem każdego dnia.

Chris Krakowski, właściciel i CEO marki Kovalite SKIN, ekspert z 20-letnim doświadczeniem w budowaniu marki, strategii, marketingu i rozwoju biznesu.

Kovalite SKIN, marka oferująca produkty aktywnie zajmujące się kwestią stresu i niepokoju, współpracuje z ekspertami z różnych dziedzin. Kosmetolog, barber, psycholog, dermatolog – właśnie takich specjalistów zapraszamy do zabrania głosu w ramach cyklu Zmieniamy nawyki z Kovalite. Cel? Zwiększyć świadomość mężczyzn dotyczącą prawidłowych nawyków pielęgnacyjnych oraz pomoc w dążeniu do lepszego samopoczucia i radzenia sobie ze stresem.

Kovalite Maska
Kovalite Maska 

Przewodnik nowoczesnego mężczyzny

Cykl tematyczny Zmieniamy nawyki z Kovalite otwiera artykuł Jaki jest współczesny mężczyzna?, w którym wspólnie z psychologiem szukamy nowej definicji męskości. W kolejnych artykułach, korzystając z wiedzy ekspertów, podpowiemy, jak dbać o swoją skórę, przyjrzymy się temu, jak stres wpływa na skórę, a także trendom 2023 w męskiej pielęgnacji i problemom skórnym u mężczyzn.

Wśród publikacji nie zabraknie również recenzji. Specjalnie dla czytelników Zatoki Piękna nasz redaktor przetestuje kosmetyki Kovalite SKIN, opisując wrażenia i efekty, a kosmetolog oceni ich skład i działanie. Zainteresowanych poradami, recenzjami i nowym spojrzeniem na współczesnego mężczyznę, zapraszamy do śledzenia kolejnych artykułów. Jest coś, o czym chciałbyś przeczytać? Zgłoś temat, kontaktując się z naszą redakcją.

Więcej informacji o marce Kovalite SKIN na www.kovalite.com