Jak zapewnić doskonałe efekty zabiegów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pacjentek? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znają specjaliści nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej w Katowicach - Esteklinika, którą niedawno odwiedziliśmy z kamerą Zatoki Piękna. Zapraszamy do oglądania naszej relacji!

 

Oglądaj relację!

 

Zaawansowane technologie w Esteklinika

Esteklinika, którą odwiedziliśmy w Katowicach medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 10 lat. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu, duży rozwój przyczynił się do otwarcia kliniki w nowej lokalizacji. Obecnie Esteklinika zachwyca przestrzennymi wnętrzami w nowoczesnym klimacie, a aż 10 gabinetów zabiegowych zostało wyposażonych w najnowszej generacji urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej.

Specjaliści kliniki w zabiegach na twarz i ciało wykorzystują innowacyjne technologie, dzięki którymi mogą osiągać doskonałe efekty u swoich pacjentów:

- Taką perełką jest Dicovery Pico Plus, czyli laser pikosekundowy, to znaczy pracujący w trybie ultrakrótkich i ultramocnych impulsów.
Dodatkowo laser posiada trzy długości fal, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny w leczeniu blizn wszelkiego pochodzenia, rozstępów, w usuwaniu każdego koloru tatuażu, makijażu permanentnego, jak również świetnie odmładza skórę. - lek. Anita Lewartowska-Białek, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej oraz dyrektor Estekliniki.

- W Esteklinika wykorzystujemy laser Thunder do epilacji laserowej i liftingu skóry. Jego atutem jest połączenie lasera neodymowo-yagowego i aleksandrytowego. Laser Thunder jest także dobrym rozwiązaniem, dla pacjentów, którym zależy na likwidacji przebarwień, zmniejszeniu rumienia oraz zagęszczeniu zwiotczałej skóry.
Zabiegi są bardzo szybkie, a przy tym komfortowe dzięki chłodnemu strumieniowi powietrza - Wiera Wiśniewska, kosmetolog

- Alma Harmony to najnowszej generacji platforma laserowa IPL, która kompleksowo rozwiązuje problemy skóry naczyniowej oraz redukuje przebarwienia. Laser Alma stosujemy również do fotoodmładzania skóry. Zabiegi są bezbolesne i przyjemne dla pacjenta. - Mariana Sthey, kosmetolog.

- Jednym z urządzeń do modelowania sylwetki w Esteklinice jest ONDA. Wykorzystuje ona technologię zimnych mikrofal o bardzo wysokiej energii, co sprzyja redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, pomaga w walce z cellulitem oraz poprawia jędrność skóry. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. - Paulina Przybyła, kosmetolog.

- W naszej klinice wykorzystujemy urządzenie LPG Alliance do zabiegów endermologie. Technologia zmotoryzowanej klapki rolki oraz podciśnienia zmiennego oddziałuje na miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, niweluje cellulit, obrzęki oraz modeluje ciało. Zabieg Endermologie LPG wykorzystujemy również na twarz. - Ewa Sobala, kosmetolog.

- W portfolio urządzeń i technologii Estekliniki nie mogło zabraknąć urządzenia SonoQueen, czyli pracującego w technologii HI-FU. Ultradźwięki w tym urządzeniu bardzo precyzyjnie docierają na odpowiednią głębokość skóry, podgrzewając włókna kolagenowe. Ta technologia sprawdzi się więc świetnie w każdym obszarze skóry twarzy i ciała, której brakuje napięcia, jędrności. Jest określana jako bezoperacyjny lifting. - podsumowuje lek. Anita Lewartowska-Białek.

Zapraszamy na zabiegi oraz na konsultacje do specjalistów Estekliniki.

 

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.

Poznaj ofertę zabiegową na: ESTEklinika.pl