3 sierpnia br. miała miejsce premiera najmocniejszego i najszybszego lasera do epilacji Thunder MT w Klinice Kosma. O możliwościach rewolucyjnego lasera Quanta System opowiedzieli uczestnikom wydarzenia: Kamila Koska-Mach, właścicielka Kliniki Kosma oraz Paweł Szydłowski, Manager of the Laser Area ITP S.A. Na tak wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć redakcji Zatoki Piękna. Zapraszamy do oglądania naszej relacji!

 

Oglądaj relację!

 

Różnica jaką zapewnia THUNDER MT!

Thunder MT to obecnie najmocniejszy i najszybszy laser do trwałego usuwania owłosienia. 

- Jest mi niezmiernie miło, że w tak małej miejscowości jaką jest Bytów, mogę swoim pacjentom zaproponować zabiegi na tak wysokiej klasy światowym laserze. Laser Thunder MT podczas jednego impulsu emituje dwie wiązki światła, jedną z nich jest aleksandryt, a drugą z nich jest laser neodymowo-yagowy. Połączenie tych dwóch wiązek światła, które jest emitowane podczas jednego impulsu, daje naprawdę możliwość bardzo spektakularnych efektów. - mówi Kamila Koska-Mach, właścicielka Kliniki Kosma.

Duża powierzchnia skanowania głowicy - 30 cm2 oraz zastosowanie eliptycznego kształtu plamki przyczynia się do szybszego i dokładniejszego wykonania procedury zabiegowej. Zabieg przy użyciu technologii lasera Thunder MT trwa zaledwie od kilku do kilkunastu minut. Może być stosowany nawet u osób o bardzo ciemnej karnacji oraz przy jasnym i cienkim owłosieniu.

 

Światowa jakość i bezpieczeństwo!

Thunder MT to najnowsze osiągnięcie na rynku światowym, które zapewnia możliwość uzyskania jeszcze lepszych i szybszych rezultatów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa Pacjenta. Teraz dostępny w klinice Kosma, w samym sercu Kaszub.

- Niesamowicie zaawansowane urządzenie włoskiego producenta Quanta System spowodowało, że staliśmy się nie tylko w naszym regionie pomorskim, kaszubskim, taką placówką, która jest teraz przodująca, jeśli chodzi o epilację laserową, ale tak naprawdę myślę, że jest mało takich placówek w całej Polsce. - mówi Michał Mach, właściciel Kliniki Kosma w Bytowie.

- Jest nam niezwykle miło, że Klinika Kosma wprowadzając kolejną innowacyjną technologię do swojego portfolio, wprowadza tym samym międzynarodowe standardy na rynek Polski. - podkreśla Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager ITP S.A.

- Właściciele kliniki wprowadzając nowe urządzenia stawiają na bezpieczeństwo oraz przede wszystkim na efektywność. W Klinice Kosma mogą Państwo skorzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii na najwyższym poziomie. - dodaje Ewa Desowska, regionalny manager sprzedaży ITP S.A.

Właściciele Kliniki Kosma – Kamila Koska-Mach i Michał Mach podczas całego wydarzenia zadbali o to, by przybyli goście poczuli się dopieszczeni i wyjątkowo. Niewątpliwą atrakcją był występ Michała Mach, który wprowadził wszystkich w fantastyczny nastrój.

Panie mogły skorzystać z porad znanej stylistki Katarzyny Kobieli, profesjonalnego doboru kosmetyków marki Neauvia, a nawet wypróbować zabieg Thunder MT na własnej skórze!

Nam nowa technologia bardzo przypadła do gustu i z pewnością ją dla Was przetestujemy! 

Więcej informacji o laserze Thunder: itpestetyka.pl

Więcej o zabiegu w Klinice Kosma: klinikakosma.pl