Baby face w przypadku mężczyzn, w odróżnieniu od kobiet, często bywa przyczyną kompleksów. Wielu panów o łagodnych rysach twarzy zadaje sobie wówczas pytanie: Co zrobić, żeby moja twarz stała się bardziej męska? Na szczęście medycyna estetyczna ma i na to sposób. Modelowanie żuchwy kwasem hialuronowym Stylage pozwoli wyostrzyć rysy twarzy i nadać jej bardziej dojrzały, męski wygląd. Na czym polega maskulinizacja żuchwy? 

 

Oglądaj zabieg!

Preparatem wykorzystywanym przez lekarzy do nadawania twarzy odpowiedniego konturu, np. uwydatnienia kości policzkowych, modelowania brody czy w przypadku mężczyzn podkreślenia linii żuchwy jest kwas hialuronowy. 

U pacjenta wykonano zabieg modelowania żuchwy preparatem STYLAGE XL oraz STYLAGE XXL.

STYLAGE XL i STYLAGE XXL to żele na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczone do odbudowy lub zwiększania objętości wybranych obszarów twarzy poprzez iniekcję preparatu głęboko, do warstwy tkanki podskórnej. Produkty te są wskazane do odbudowy ubytków tkankowych w okolicach skroni, kości policzkowych, policzków i brody, oraz do konturowania/modelowania owalu twarzy. Dodatkowo wariant STYLAGE XL Lidocaine zawiera chlorowodorek lidokainy, substancję zmniejszającą ból związany z wykonaniem iniekcji.

Dr Michał Kaniowski, Specjalista dermatolog-wenerolog, Kaniowscy Clinic

- Jeśli chodzi o mężczyzn, to jednym ze wskazań jest nadanie twarzy jeszcze bardziej męskich rysów. W przypadku okrągłej czy owalnej twarzy chcielibyśmy, żeby rysy były bardziej ostre. Pracujemy głównie w okolicy kości jarzmowej, linii żuchwy czy też brody. Wszystkie zabiegi w przeciwieństwie do kobiet wykonujemy na płasko. Nie ma żadnych obłości, wszystko jest raczej kanciaste, co sprawia wrażenie takiej bardziej męskiej twarzy.

Martin, Pacjent

- Moim podstawowym oczekiwaniem była maskulinizacja twarzy. Uważam, że zostało to osiągnięte w bardzo satysfakcjonujący mnie sposób. Szczególnie podoba mi się to, że moja twarz wygląda bardzo męsko oraz jest szersza, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. I czuję się pewniej z moimi lekko ulepszonymi rysami twarzy.

 

Materiał powstał we współpracy z Laboratoires VIVACY Polska oraz Kaniowscy Clinic.