Redakcja Zatoki Piękna odwiedziła ostatnio gabinet Czasu Kropla w Łodzi. Z całą pewnością jest to miejsce stworzone z pasji do naturalnego piękna. Czasu Kropla tworzą wyspecjalizowani kosmetolodzy oraz lekarz medycyny estetycznej i dietetyk kliniczny, po to aby dać pacjentom trwałe i najlepsze efekty od samego początku.

 

Oglądaj film!

 

- W naszym gabinecie nie mamy częściowych rozwiązań i nie poprawiamy urody jedynie igłą. Stawiamy na holistyczne podejście do piękna. Naszym pacjentom dajemy terapię skrojoną na miarę potrzeb, bo każda uroda jest wyjątkowa i zasługuje na wyjątkowe traktowanie - mówi Karolina Chrobot, właścicielka Czasu Kropla.

Wśród topowych zabiegów znajdują się tutaj: zabieg GeneO+, zabieg na twarz i ciało Endermologia LPG Alliance, zabiegi laserowe Alma Harmony XL PRO, zabieg odmładzający Pollogen Legend, a także terapie manualne Kobido czy Zoga Face Integration.

 

Zabieg GeneO+

Zabieg GeneO+ został okrzyknięty błyskawicznym zabiegiem, który natychmiast poprawia stan naszej skóry, ponieważ łączy 3 aspekty, które kocha nasza skóra. Złuszczanie martwego naskórka, wchłanianie składników czynnych oraz naturalne dotlenienie. W zależności od potrzeb skóry, dobieramy odpowiedni set zabiegowy: Balance, Illuminate oraz Tri-Wave.

 

Endermologia LPG Alliance

Ergolift LPG Alliance to prawdziwy fitness dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Po serii zabiegów skóra będzie bardziej jędrna, napięta i zyska naturalny wygląd.

- W naszym gabinecie posiadamy najnowszy model endermologii, jest to Endermologia LPG Alliance, która znajduje zastosowania zarówno w sektorze medycznym, jak i w sektorze beauty - podkreśla Karolina Chrobot.

Endermologia LPG Alliance, to kompleksowy zabieg na ciało, w którym dobieramy indywidualne parametry do każdej partii ciała. Dodatkowo warto wspomnieć, że sekret LPG Alliance tkwi w głowicy, która działa jednocześnie na 3 aspekty: wyszczuplenie, ujędrnienie i redukcję cellulitu.

 

Suplementy Nature for Cell

- Tworząc spersonalizowane terapie dla naszych pacjentów, proponujemy im również naturalne suplementy diety Nature for Cell, które w szybki sposób pomogą osiągnąć cel. Mamy już pierwsze efekty połączenia Endermologii LPG Alliance wraz z suplementami Nature for Cell. - podkreśla Agata Stasiak, manager Czasu Kropla

 

Zabieg laserowe Alma Harmony XL PRO

- W naszym gabinecie zajmujemy się również laseroterapią, do której wykorzystujemy nowoczesną platformę Alma Harmony XL PRO. W zależności od tego z jakim problemem zgłaszają się do nas pacjenci, dobieramy odpowiednią głowicę zabiegową oraz parametry. Wykorzystując głowicę DYE-VL, jesteśmy w stanie skutecznie sobie poradzić z rozszerzonymi naczyniami, rumieniem, a także przebarwieniami. Przy tym należy dodać, że głowica posiada wbudowany system chłodzący, a także równomierny rozkład energii, podnosząc przy tym komfort zabiegu. - mówi Karolina Chrobot

- Głowica iPixel służy do poprawy jakości skóry, redukcji zmarszczek, wyrównania tekstury skóry, zwężenia porów, a także usuwania blizn oraz rozstępów. W przypadku naczyń głębokich, które często pojawiają się na nogach, skutecznie radzi sobie głowica Nd:YAG. Pacjenci decydujący się na zabiegi laserowe, muszą bezwzględnie pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej.

 

Zabiegi Pollogen Legend

Pollogen Legend to połączenie tri-polarnej fali radiowej i dynamicznej aktywacji mięśnia. Zabieg można wykonywać zarówno na twarz i dekolt oraz na całe ciało.

 

Nagrania zabiegów zostały zrealizowane przed ogłoszeniem pandemii koronawirusa w Polsce.